PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567127}

Służące

The Help
8,1 281 720
ocen
8,1 10 1 281720
6,8 36
ocen krytyków
Służące
powrót do forum filmu Służące

jak przypuszczam, ta ckliwa aż do mdłości, czarno biała w każdym sensie, oprócz rodzaju taśmy filmowej, telenowela w wersji na szczęście nieco skróconej, ma średnią ocenę wyższą, niż np "Rób co należy" czy "Chłopaki z sąsiedztwa".

ocenił(a) film na 3
aklekot

System sądowniczy USA odrzucił niedawno skargę kobiety, która nie została przyjęta na studia z powodu koloru skóry. Pewnie tutejsze lemingi kochające takie mydlane opery byłyby w szoku gdyby dowiedziały się, że to nie była czarna kobieta, a biała he he;)

ocenił(a) film na 10
aklekot

-świetna gra aktorska
-dobra fabuła -> ciekawa, wyjątkowa
-z poczuciem humoru
-prawdziwa


Mnie urzekła ta historyjka i oglądam ją zawsze, gdy nadarza się okazja, mam do niej słabość i mimo, ze oglądam ją któryś raz z kolei wiem, ze zasługuje na tak wysokie oceny. Żarciki służących dalej mnie bawią :3

ocenił(a) film na 9
aklekot

Nie tylko dzięki tym "pięknym Paniom" ta ocena jest tak wysoka. Mnie również ten film się podobał.

ocenił(a) film na 9
aklekot

Tak, bardzo czarno-biała. Postać matki Skeeter jest do bólu czarno-biała. Babka grana przez Sissy Spacek - czarno-biała do bólu zębów. To że ty masz jakieś ograniczenia i po prostu nie ogarniasz kolejnych warstw filmu, widzisz tylko to, co podetkają pod nos, nie znaczy że film tylko tyle ma do zaoferowania;) pozdrawiam!

aklekot

Szczerze? Ten film mi się dość podobał, choć nie uważam go za arcydzieło ani nawet rewelację, a "Chłopaki z sąsiedztwa" to był dla mnie tylko kolejny nudny, monotonny, szary dramat obyczajowy - gatunku, którego szczerze nienawidzę (i na którym zawsze niemiłosiernie się nudzę, więc prawie nigdy nie oglądam). Dlatego jak dla mnie różnica w ocenach mogłaby być nawet większa na rzecz "Służących".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones