PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753823}
5,8 21 204
oceny
5,8 10 1 21204
4,2 13
ocen krytyków
Sługi boże
powrót do forum filmu Sługi boże

Film spoko, miałem opory czy duet Topa Kijowska po świetnej: „Drogówce” się nie wypalił, ale nic podobnego, dalej ma się świetnie.
Rola Kijowskiej to prawdziwy majstersztyk, ciekawa i nieporównywalna do wcześniejszych.
Cieszy udział Henryka Talara, mimo lat dalej radzi sobie świetnie. To samo się tyczy
Adama Woronowicza, po „Popiełuszce” czy „Chrzcie” jego role są naprawdę specyficzne i przeze mnie jasno odbierane, bo aktorem jest naprawdę wielkim.
Problem mam jedynie z Małgorzatą Foremniak, lata w tym filmie przez cały czas z gołym tyłkiem, trzepie tą głową w lewo i prawo, że twarzy nijak nie dojrzysz. Chciałem się doszukać jakieś w miarę sprawnej sceny erotycznej, ale oprócz ssania kciuka, niczego tam nie uświadczysz, wszystko rwane, dokładnie zasłonięte, albo wycięte. No i ten jej ciągły wnerwiający mnie szczebiot, ni to udająca naćpaną ni pijaną. Według mojej oceny występ jej tutaj jest mało udany, mimo, że rolę miała wielką.
Ogólnie film niezły, dobre zakończenie, sprawny kryminał, da się obejrzeć, choć czy wart tych 16zł, może lepiej poczekać na torrenty, dla mnie 6/10!!!

grandik

ło panie gdzie takie tanie kina? :D

ocenił(a) film na 4
grandik

"Rola Kijowskiej to prawdziwy majstersztyk" ???? czy aby na pewno oglądaliśmy ten sam film ?? Dawno nie widziałem równie żenującego aktorstwa, Jej rola była po prostu katastrofą...Nie mogła się bidula zdecydować momentami czy mówić z akcentem niemieckim, ukraińskim czy w ogóle bez akcentu (tak, zapominało Jej się momentami, że gra Niemkę :) ) Mimika żadna, mina cały czas taka jakby kupę miała zaraz zrobić. Fajne ktoś określił na Jej profilu sposób wymowy, cytuję: "TA PANI MÓWI JAK ALKOHOLIK ZE SZCZĘKOŚCISKIEM", kuźwa, lepszego określenie bym nie wymyślił :)
Nie piszę tego aby Cię wkurzyć, jestem świeżo po seansie i po prostu jestem wykończony psychicznie Jej rolą ;) Pozdro ;)

ocenił(a) film na 5
gggggrzegorz

Mhy Nhiemtzy mamy kije w dupie od trzasu Sztalingradu... Rzeczywiście była "drenthfa", to samo Stelmaszyk.

ocenił(a) film na 7
grandik

Pewnie dlatego nie widziałeś jej twarzy, bo to nie była ona tylko dublerka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones