Did You Hear About the Morgans?

plakat - Słyszeliście o Morganach? (2009)

opisy filmu

(3)
  • Hugh Grant i Sarah Jessica Parker w rozkosznej komedii, opowiadającej o tym, że miłość może pojawić się w najbardziej zaskakujących okolicznościach. Dwójka nowojorczyków, Paul (Grant) i Meryl (Parker) mają już dosyć ratowania swojego małżeństwa. Kiedy jednak stają się jedynymi świadkami brutalnego morderstwa, policja w ramach programu ochrony przenosi ich do Wyoming – razem. Teraz para mieszczuchów musi poradzić sobie z pogodą, niedźwiedziami, świeżym powietrzem oraz przebywaniem we własnym towarzystwie.

  • Pewne małżeństwo jest świadkiem morderstwa w Nowym Jorku. W ramach programu ochrony świadków trafiają do miasteczka w Wyoming.

  • Małżeństwo Morganów, Paul (Hugh Grant) i Meryl (Sarah Jessica Parker), są świadkami morderstwa, które miało miejsce w Nowym Jorku. Para, będąca w separacji, zostaje objęta programem ochrony świadków, w związku z czym wysłana zostaje do małego miasteczka Ray w stanie Wyoming. Paul ma teraz okazję do odbudowania relacji ze swoją żoną. Przed nim ciężkie zadanie, gdyż musi przekonać Meryl, że kobieta, z którą ją zdradził, nic dla niego nie znaczyła... Przy szczerych rozmowach wychodzi na światło dzienne wiele nowych faktów dotyczących ich związku.

pozostałe