PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504675}

Słyszeliście o Morganach?

Did You Hear About the Morgans?
5,5 32 605
ocen
5,5 10 1 32605
Słyszeliście o Morganach
powrót do forum filmu Słyszeliście o Morganach?

mogłem się domyśleć ale tytuł mi się dobrze skojarzył Film powinien mieć ostrzeżenie romantyczna komedia dla pustych blondynek :) Zadufana w sobie pusta kobieta sukcesu i fajtłapa Grant który też nie wiadomo jakim cudem jest człowiekiem sukcesu.Bóg ma już dość tych pasożytów wiec wmanewrowuje ich w trudną dla nich sytuacje i tylko dzięki niej potrafią się zejść ponownie.Powinni dopłacać za oglądanie czegoś podobnego.Radze nie oglądać bo będziecie żałować.Wiem ze takie ostrzeżenia zawsze działają odwrotnie ale tym razem to prawda!!Mogłem się domyśleć ale tytuł mi się dobrze skojarzył .

ocenił(a) film na 4
lions

Przytakuję koledze. Niestety. Też się złapałam na tytuł. No i na Granta, którego lubię. Ale tu rozpacz. Debiutanci grają lepiej, bo przynajmniej z pasją. Towarzyszy mu Parker, która powinna mieć na nazwisko Pomyłka. Scenariusz w sumie nie jest taki głupi i mogła być z tego zabawna komedia, ale nie wyszło. Obejrzałam tylko dlatego, że prasowałam akurat i z lenistwa nie zamieniłam żelazka na pilota.

ocenił(a) film na 8
madonna_pekaesow

A mi się bardzo podobał właśnie ze względu na Granta. Podoba mi się jego podejście "wcale mi nie zależy byście wysoko ocenili moją grę aktorską". W niektórych momentach nieco naciągany, nie jest filmem ambitnym, ale jeśli po pracy chcecie obejrzeć coś lekkiego i lubicie komedie romantyczne to polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones