PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132451}

SEXiPIStOLS

Bandidas
6,3 37 183
oceny
6,3 10 1 37183
3,7 3
oceny krytyków
SEXiPIStOLS
powrót do forum filmu SEXiPIStOLS

Ten film jest jak przesłodzony tort..Piękny z wierzchu, ale jak się go zaczyna kosztować to po kilku kęsach robi się za słodko. Tak właśnie miałem z tym filmem. Poczatek przyjemny, nie powiem. Klimat troszkę jak z Indiany Johnsa, bardzo dobre techniczne wykonanie (super zdjęcia, kaskaderka, efekty specjalne), do tego fajna wartka akcja. Potem jednak zaczyna się to sypać. Uczucie między dziewczynami a Quentinem potraktowane bardzo po macoszemu, co prowadzi do sztuczności odbioru. Do tego ten film na siłę został ugrzeczniony- z jednej strony ma być sexi..a z drugiej..no właśnie..jest wręcz zbyt grzeczny- niczym dobranocka. Pokazje życie nierealne, proste, łatwe, ludzi dzieli na tych dobrych i złych, bardzo spłaszczając ich charaktery. Kończąc..ten film niestety nie jest sexi (wręcz mi żal, że aktorki musiały tak machać biustem przed kamerą- całkiem zmarnowany potencjał pięknych aktorek), nie jest to też film, który może przyciągnąć fabułą. No ale ma też dobre strony- wymieniony przeze mnie techniczny aspekt. Także 5 za ładne opokowanie, 0 za treść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones