PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562264}
6,9 60 466
ocen
6,9 10 1 60466
5,4 7
ocen krytyków
Safe House
powrót do forum filmu Safe House

Niejednoznaczna (i ciekawa) postać Washingtona. Film z pomysłem,ciekawy i wciągający. Na pewno nie wybitny,ale do obejrzenia.

kinoman77_filmweb

Scena w której Frost umiera to wspaniała gra aktorska Denzela Washingtona. Każdy film z tym aktorem choćby był to totalny gniot jest wart obejrzenia :)

ocenił(a) film na 7
Radiw84

Zgadza się-świetny, charyzmatyczny aktor.

Radiw84

Dobrze że trafiłem tu już po obejrzeniu filmu, inaczej dowiedziałbym się że jeden z głównych bohaterów umiera a to najpewniej uatrakcyjniło by mi seans i zachęciło do niego. A wystarczyłoby napisać, SPOJLER.

ocenił(a) film na 8
Andy77

Dlatego z zasady nie czytam forum przed obejrzeniem danego filmu. Chhba, że coś mniej znanego, chcę zasięgnąć podstawowego info i wtedy baczę na tytuły wątku, no i... nieco ryzykuję ;)

Andy77

to po co zagladasz do sekcji komentarzy przed ogladaniem filmu? przeciez to logiczne, ze beda one zawieraly spoilery napisane przez ludzi, ktorzy juz film widzieli i chcieli o tym napisac. swiat wcale nie kreci sie wokol Ciebie.

ssijto

Kolego sympatyczny dzieki że odpowiadasz na mój komentarz po 5 latach. Jednak z czytaniem ze zrozumieniem masz problem. Radzę jeszcze raz go przeczytać, Tym razem uważniej. A wycieczki słowne zachowaj dla siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones