PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562264}
6,9 60 475
ocen
6,9 10 1 60475
5,4 7
ocen krytyków
Safe House
powrót do forum filmu Safe House

Slaby dobor aktora

ocenił(a) film na 5

Ryan Reynolds nie nadaje sie do tego filmu. Dupa nie agent, caly czas wyglada jakby mial sie
zaraz rozplakac.

ocenił(a) film na 7
Koshi

Był agentem, który ma mniejsze kompetencje nawet niż agent siedzący za biurkiem, więc nic dziwnego, że gdy może zginąć i walczy o życie nie udaje super twardziela. Proponuje jeszcze raz obejrzeć film i spróbować skupić się na roli jaką odgrywał Reynolds.

ocenił(a) film na 6
Lordnar

Chciałam napisać dokładnie to samo :)

ocenił(a) film na 7
Koshi

to wina Denzela, Eaten Hawke też wygląda przy nim jak ciota w Dniu Próby :D

ocenił(a) film na 6
yeticzek

Denzel <3

Lotta_Rosie

Denzel też wygląda tu jak ciota i jak na mega agenta dość dużo dowcipkuje i głupkowato się śmieje.

ocenił(a) film na 8
Koshi

aktor z niego słaby ale w tym filmie chyba najlepsza jego rola.

Koshi

A ja odniosłam dokładnie odwrotne wrażenie niż większość powyżej, łącznie z założycielem tematu. Ryan bardzo mi tu pasował i jego gra była moim zdaniem rewelacyjna, jedna z jego lepszych ról, jak nie najlepsza. Świetna gra emocjami, mam wrażenie, że tak to właśnie miało wyglądać - niedoświadczony, dosyć wrażliwy, wręcz przerażony całą sytuacją i jednocześnie niesamowicie zdeterminowany i wierny swoim zasadom agent. Był autentyczny.

ocenił(a) film na 8
wake_the_dead

dokładnie.

ocenił(a) film na 9
wake_the_dead

dobrze gadasz ! :)

ocenił(a) film na 7
wake_the_dead

Nic dodać ni ująć :) Ładnie opisałeś grę Reynoldsa.

neron4

* opisaŁAŚ ;)

ocenił(a) film na 7
wake_the_dead

Przepraszam bardzo. Tak jakoś zasugerowałem się obrazkiem. :) Ale i tak ładny komentarz :)

neron4

Nie szkodzi, dzięki dzięki :)

Koshi

On przecież był tam bardziej tajnym cieciem niż agentem.

Koshi

może lepiej nie wypowiadać się na temat czegoś czego się nie rozumie ? taka sugestia na przyszłość :)

ocenił(a) film na 5
Koshi

dokładnie od pierwszego ujęcia kamery po ostatnią scena chłopak ma mina jak zesrany ;/

ocenił(a) film na 6
Koshi

On ma po prostu taki wyraz twarzy. Jak młody psiak, który nasikał ci na twoje ulubione buty, wie że źle zrobił, patrzy na ciebie a jego mina mówi 'wiem, że źle zrobiłem ale bardzo cię kocham więc nie gniewaj się na mnie'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones