PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562264}
6,9 60 425
ocen
6,9 10 1 60425
5,4 7
ocen krytyków
Safe House
powrót do forum filmu Safe House

czyli pościg za agentem. Tyle, że w wymienionej serii mordobicie było lepiej dopracowane i było go ciut więcej. Tu pukawki częściej chodziły, czyli jakby powiedzieć bliżej realiów (w realu agenci w mordobicia się nie bawią, ew. bardzo rzadko). I podsumowując - komiks, ale sprawnie zrobiony.

ocenił(a) film na 5
nieugiety

Nie wiem jak reszta widzów, ale ja widzę zbyt wiele podobieństw do serii filmów o Bourn'ie. Te same ujęcia, zdjęcia, dynamika akcji...nawet sceny w centrali CIA wydają się podobne (dwóch agentów prowadzących sprawę). Kiepska replika.

ocenił(a) film na 7
dahakx2

Masz rację, gdybym miał jeszcze raz obejrzeć, to absolutnie serie z Bournem. Natomiast ten film odhaczyłem (nieładnie mówiąc) dla roli Denzela Washingtona by porównać, czy lepiej wypadł niż w „Bez litości” (też komiks) - wg mnie gorzej. A film choć wtórny (no cóż, zabrakło Ludluma), to dla jednego razu można obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
nieugiety

a skąd wiesz, że "w realu agenci w mordobicia się nie bawią, ew. bardzo rzadko" ??? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones