PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491960}

Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu

The Twilight Saga: New Moon
5,5 174 856
ocen
5,5 10 1 174856
2,7 15
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu

hehehehehe faktycznie taki horror że brzuch ze śmiechu mnie bolał na drugi dzień. to jakieś
nieporozumienie,film dla małolatów którzy nic nie wiedzą o prawdziwych HORRORACH !!!!!!!!!

kika001

Horrorem byla dla mnie wiecznie otwarta twarz glownej bohaterki. Ciary przechodzą na samą myśl :P

kika001

WOW nawet nie wiedziałem że to horror i nie przyszłoby mi to do głowy.... ale co z tego.... to ze nie jest jakis mega straszny nie znaczy że nie jest dobry. Mnie zaciekawił

użytkownik usunięty
kika001

Proponuję zapoznać się z definicją horroru zanim wystawi się taką opinię :)

kika001

Owszem, Saga Zmierzch pod żadnych kątem horrorem nie jest, ale także nigdy żadna z jej części takowym być nie miała:) Wszyscy tak strasznie rwą się do wypowiedzi na temat tego, jak tak beznadziejny film można zaliczyć do takiego gatunku.. I tu jest podstawowy błąd. "Zmierzch" to tylko i wyłącznie ekranizacja książek o, jak to wszędzie pisze, nieszczęśliwej miłości wampira i człowieka(a więc ROMANS, DRAMAT ETC.). Książka, a tym bardziej film, nigdy nie miały za zadanie przestraszyć nas chociaż minimalnie. To tak na marginesie. Na przyszłość dobrze radzę bliżej zapoznać się z treścią filmu, zanim pójdzie się do kina:)

shamax

*Wszyscy tak strasznie rwą się do wypowiedzi na temat tego, jak to ten film jest beznadziejny w swoim gatunku(czyli, jak wszyscy zakładają, horrorze)
*Na przyszłość dobrze radzę bliżej zapoznać się z opisem filmu(ew. treścią książki), zanim pójdzie się do kina:)

Przepraszam za błędy:)

ocenił(a) film na 2
shamax

Raczej o miłości nastolatki i ponad 100 letniego faceta. No ale nie dziwię się, ojciec prawie wcale się nią nie interesuje. Zboczony film.

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Broda

masz podejrzane ciągotki do tej pedofilii, o niczym innym nie myślisz a to interesujące, proponuje się zgłosić do specjalisty no chyba, że to problemy w domu wtedy policja na pewno ci pomoże

ocenił(a) film na 2
balchutowo10

Czyli dla ciebie ponad 100-latek i nastolatka to coś normalnego ? Rozumiem
"o niczym innym nie myślisz a to interesujące" Skąd wiesz o czym ciągle myślę ? Masz dar czytania w myślach ?

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Broda

jeśli jego rozwój, wygląd i stan emocjonalny zatrzymał się na 17 latach to tak

ocenił(a) film na 1
kika001

"film dla małolatów którzy nic nie wiedzą"
To bym zostawił z Twojej wypowiedzi i generalnie jest to wystarczająca recenzja filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones