PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580710}

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
6,0 131 724
oceny
6,0 10 1 131724
3,2 12
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

To że ten film jest totalnym dnem i 6.1 jest notą bardzo wygórowaną, gdyż brakuje tu raczej skali ujemnej
wszyscy doskonale wiemy. ale w końcu oceniają go same szalone nastolatki, więc film powinien brylować
na szczycie rankingu TOP500 filmwebu :)
Po dłuższym zastanowieniu wydaję mi się, że Ci wszyscy biedacy którzy poszli (musieli iść) na seans ze
swoją partnerką w miarę uśrednili tą skalę :D Z drugiej strony średnia 6.1? Hmm... chyba większość tych
brzyd... 'singielek' się wybrała :/

ocenił(a) film na 8
bavaria

No raczej nie trafione to że ty masz takie gusta to nie świadczy że wszyscy mają...

gosiaa24

O proszę :) Nawet zapomniałem, że coś trollowałem 17 kwietnia tego roku.
Przepraszam nie powinienem był tego robić... co nie zmienia faktu, że film jest totalnym dnem. Zresztą siedem złotych malin nie przypadkiem.
Już zupełnie szczerze i bez prześmiewania - ekranizacja była katastrofą. Do dziś szkoda mi Pattinsona który złym aktorem nie jest, a przypięto mu łatkę zagrania w najgorszej serii XXI wieku.
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

bavaria

Pattinson sam się na to zgodził, więc czemu ci go szkoda? :) Na pewno się dowiedział o czym jest ta seria zanim podpisał kontrakt. Tak właściwie to mało który aktor czy aktorka z tej serii jest naprawdę kiepski czy kiepska tylko w całości wyszło to średnio, co i tak mi nie przeszkodziło w obejrzeniu tego. Narzeczonemu powiedziałam, że za nic nie chciałabym, żeby obejrzał ten film ze mną, bo mogłoby mu się coś poprzestawiać w głowie. Toż to typowy film dla bab! :)

CeeTallis

Masz rację, zgadzam się. Wiedział na co się pisze. Może spodziewał się, że wszystko okaże się lepszą produkcją? Nie wiem. Mimo wszystko stereotypowe spojrzenie na Pattinsona przez pryzmat tej serii jest trochę przykre, bo według mnie wcale nie jest słabym aktorem.

Typowy film dla bab - znów muszę się zgodzić. No, ale nie byłbym sobą, gdybym nie zadał jednego pytania: tak czysto obiektywnie patrząc jak oceniasz ten film? Dla zestawienia "typowo męski film" to seria niezniszczalnych, ale Niezniszczalnych 3 za nic nie można ocenić jako film dobry. Choć nie wiem jak bardzo byłby dla mężczyzn to niczego nie zmieni. Jeżeli film jest słaby to nie broni go zupełnie nic. Niestety.

bavaria

nie oceniam tego filmu jako dobry, gra aktorska nie powala, efekty też, jedynie do scenerii nie mogę się przyczepić, oglądałam go nawet z przyjemnością. Potraktowałam to jak romansidło.

CeeTallis

Aha, ok. Rozumiem :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones