PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580710}

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
6,0 131 768
ocen
6,0 10 1 131768
3,2 12
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

Oto jeden z lepszych filmów jakie oglądałem. rewelacyjne podsumowanie całej sagi. Wielki finał w bardzo dobrym wydaniu. Wielka szkoda, że to już ostatni rozdział! Moje spostrzeżenie względem poprzedniej części było trafne. "Część 1" było tylko ciszą przed burzą.

Akcja w zasadzie zaczyna się na początku i trwa. Poznajemy sporo nowych wampirów, których pojawienie się zadziałało na sporą korzyść dla produkcji. Fajnie, iż postacie takie jak: Tanya, Irina i Kate otrzymała jakieś znaczące role.

Najlepszym aktem jest scena walki z Volturi. Ciekawie rozegrana, bardzo interesująca i wzbudzająca wiele emocji. Widzimy w niej poświęcenie bohaterów oraz śmierć wielu bardzo fajnych postaci.

Muzyka także jest bardzo dobra. Spodobało mi się bardzo pokazanie wszystkich postaci, które pojawiały się w sadze. Montaż i zdjęcia - rewelacja.

Wielka szkoda, że to już koniec. Chętnie obejrzałbym dalsze losy bohaterów. Choć kto wie? W zasadzie wątek z Volturi nie został w pełni zamknięty, więc twórcy może wyjdą z inicjatywą i nakręcą ciąg dalszy. Bo przecież "Nie zabija się kury znoszącej złote jaja".

Film mnie oczarował. Najlepsza część. Dziwi mnie, że otrzymał tyle złotych malin. Sądzę, że w tej części Kristen była bardzo przekonująca, więc ta nagroda była zbędna. Ponadto uważam, że jeśli już jakaś część miałaby dostać te wszystkie Złote maliny to powinna to być część 2 - "Księżyc w Nowiu".

Oceniam na 9/10 z serduszkiem. Polecam!

theszymonfilipiak

Oto jeden z gorszych filmów jakie oglądałem.Wielki finał, który nic nie wnosi.Całe szczęście to już ostatni rozdział!

Scena, w której Bella atakuje pumę, atakującą sarnę jest po prostu komiczna. Poznajemy sporo nowych wampirów, których pojawienie się właściwie nie ma sensu. Do tego wszyscy są do bólu stereotypowi.Wampir z Irlandii musi być oczywiście rudy, a wampir z Amazonii musi mieć barwy wojenne na twarzy.Ludzie to nie bajka, tylko film.

Najgorszym aktem jest scena walki z Volturi. Walka wygląda tak żałośnie, ten zbitek wampirów, które urywają sobie głowy z taką łatwością jakby to było prostsze od odkręcenia butelki. Wilki wyglądają natomiast tak żałośnie, że nie wiem gdzie się podział budżet.

Muzyka jest tragiczna. Montaż i zdjęcia - nawet,nawet.

Ale nareszcie to już koniec sagi.
Zasłużone złote maliny. Sądzę, że w tej części Kristen była już tak znudzona tą rolą, że nawt nie chciał jej się grać. Ponadto uważam, że cała seria powinna dostać specjalną złotą malinę za całą serię.

Oceniam na 3/10.

ocenił(a) film na 2
theszymonfilipiak

Film jeden z gorszych jakie widziałem. Po pierwsze niesamowicie nudny, po drugie efekty specjalne sztuczne, po 3 fabuła okropna i na potwierdzenie tego akurat ta czesc dostala 7 zlotych malin, ciekawe nieprawdaż?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones