PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494538}

Saga "Zmierzch": Zaćmienie

The Twilight Saga: Eclipse
5,7 160 040
ocen
5,7 10 1 160040
3,4 13
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Zaćmienie
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Zaćmienie

Czy ktoś czytał?? I kim jest Bree Tanner? Nie zauważyłam takiej osoby w żadnej części (film)...

sibel85

Ja przeczytałem (z ciekawości)l Bree Tanner była to młoda wampirzyca zmieniona wśród nowonarodzonych,widzę że oglądałaś Zaćmienie więc przypomnę ci:
Bree Tanner to była ta mała którą Felix na końcu na pół rozwalił,pamiętasz już?
Pozdrawiam,

ocenił(a) film na 7
transformers567_fw

Aaaa :) tak, tak jasne. Hmm ale jak ją rozwalił to jakim cudem...? :D

sibel85

Złapał ją za boki i zerwał z niej górną połowę.
O to ci chodzi?

ocenił(a) film na 7
transformers567_fw

w filmie niekoniecznie było widać tę scenę aż tak dokładnie :) było widać tylko Felixa który podchodzi robi zamach a następnie słychać tylko krzyk..

sibel85

Widzisz ja piszę jedno,ty odpisujesz drugie,było pokazane jak ją podnosi i chwilę trzyma a potem zrywa górną połowę.

ocenił(a) film na 7
transformers567_fw

Nie mam pojęcia o co Ci chodzi z tym jedno a drugie. Najważniejsze, że oboje wiemy o którą postać chodzi! :)

ocenił(a) film na 6
sibel85

Gra ją taka super aktorka, Jodelle Ferland ;)

ocenił(a) film na 7
transformers567_fw

Wiesz może gdzie w książce można znaleźć coś na Jej temat, który rozdział, strona?

van_der

serio nikt z was nie czytal tych ksiazek
film tego nie oddaje ani w polowie ja zaczolem od ostatniej ale jak przeczytalem to umarlem przed switem zajelo mi dwa dzionki nie cale mimo ze pierwsza czesc przed switem obejzalem to i tak jeszcze raz przeczytalem polecam ksiazke cos innego ;)

ocenił(a) film na 7
danieliagnieszka

Przeczytałem wszystkie, Bree Tanner już również.

ocenił(a) film na 7
sibel85

Bree Tanner to ta niewinna dziewczynka z Zaćmienia. Można ją zobaczyć w obrazach z napisami po Przed Świtem cz. 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones