PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494538}

Saga "Zmierzch": Zaćmienie

The Twilight Saga: Eclipse
5,7 160 030
ocen
5,7 10 1 160030
3,4 13
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Zaćmienie
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Zaćmienie

Ostatnio zaciekawawiła mnie tematyka o wampirach dlatego chcialam zapytac czy zna ktoś filmy o wampirach godne polecenia ?

BlackCoffee

Napewno "wywiad z wampirem" na podstawie sagi Ann Rice, zobacz koniecznie!
http://wywiad.z.wampirem.filmweb.pl/

Mandragora_4

zgadzam SIĘ "WYWIAD Z WAMPIREM był rewelacyjny możesz jeszcze zainteresować się serialami True Blood lub Vampires Diares które tez są na podstawach książek .

http://amka100.mybrute.com

amka100

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami :-) Wywiad z Wampirem bardzo mi się podobał, a serial Vampire Diaries też bardzo lubię.

ocenił(a) film na 5
GilmoreGirl

Obejrzyj sobie Dracula z 1979 roku Badhama. Arcydziełko, które wprost uwielbiam;) I zgadzam się z poprzedniczką. Vampire Diaries są po prostu cudowne... Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
WhiteDemon

Wszystko co powyżej, z naciskiem na True Blood - naprawdę świetne, uwielbiam ;)

Desiree_

Jeżeli chodzi o filmy z wampirami, to bardzo polecam UNDERWORLD (I i II- II jest taka sobie), dosyć fajny jest też serial moonlight.

ocenił(a) film na 10
aleksah_rogue

Oprócz wyżej wymienionych to:

-Królowa Potępionych (na podstawie 2-giej i 3-ciej części Kronik wampirów Anne Rice)
-Blade (1,2,3)

Aaliyah_94

Zgadzam sie z wyżej wymienionymi aczkolwiek serial Vampire Diaries jest świetny jak ktoś nie czytał książek... bo jak sie czytało książki to w serialu jest wiele niezgodności... ale i tak bardzo ciekawie sie ogląda... od siebie dorzuce że nawet fajny jest film 'Pozwól mi wejść'

moonisha

Jeszcze ewentualnie może być Van Helsing

BlackCoffee

warto jeszcze wymienić całkiem nowy "Daybreakers" niedawno był w kinach, a może nadal go puszczają?
no i "I am Legend", tez chyba można zaliczyć do tej tematyki.

NICKczemNICK

I jeszcze "Pozwól mi wejść" jest całkiem fajny:)

Vivan

'perfect creature'
'lost boys: the tribe'
'dracula' Coppoli z 1992

BlackCoffee

Polecam:
Królową Potępionych
Wywiad z wampirem
Lost Boys 2
30 dni mroku,
Lesbian wampire killers
Nosferatu
Istota doskonała
Ostatnia Sekta

ocenił(a) film na 3
pamela270

30 dni mroku
wywiad z wampirem
królowa potępionych
underworld -wszystkie części
daybreakers

:)

BlackCoffee

Osobiście polecam Wywiad z Wampirem, Blade'a, Underworld. VanHelsing jest niezły i seriale Vampire Diaries oraz True Blood, ale ten ostatni nie jest taki lightowy jak Pamiętniki czy Saga.
Moim pierwszym filmem o wampirach jaki oglądałam był film Q.Tarantino Od zmierzchu do świtu i od tej pory lubię filmy o tej tematyce, ale jak większość filmów Tarantino ten również ma swoją specyfikę. Można obejrzeć.

elmirka27

Ja polecam serial Vampire Diaries(chociaż po przeczytaniu wszystkich części nie chciałam tego oglądać ale z ciekawości obejrzałam i fajne)
Wywiad z Wampirem, Underworld, Od zmierzchu do świtu(tez bardzo fajny osobiście go lubię bardzo.;), No i oczywiście "Zmierzch" "Księżyc w nowiu".;)

BlackCoffee

Moim zdaniem filmy godne obejrzenia o wampirach to:
oczywiście " Wywiad z Wamiprem "
" Królowa potępionych "
" Bunt Lykanów "
wszystkie części Zmierzchu ( chociaż lepiej przeczytać książki )
" Nosferatu "
jest wiele innych podanych powyżej ale te na razie najbardziej mi sie spodobały:)

BlackCoffee

Polecam seriale:
"Pamiętniki wampirów"
"Czysta krew"
Warto obejrzeć :)

BlackCoffee

"Wywiad z wampirem" ze starszych filmów czy "Królowa potępionych".A z nowszych to polecam "Underworld" wszystkie części i oczywiście serie "Twilight" oraz seriale "The vampire diaries" i "Czysta krew" ;P

ocenił(a) film na 9
BlackCoffee

Lista
http://www.filmweb.pl/user/asiabiba/blog/565277-Filmy+o+wampirach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones