PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494538}

Saga "Zmierzch": Zaćmienie

The Twilight Saga: Eclipse
5,7 160 030
ocen
5,7 10 1 160030
3,4 13
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Zaćmienie
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Zaćmienie

Jak wyżej.Ostrzegam że nie jestem gejem

Swendzignat

Można by napisać o tym filmie wiele,zaczynając od ciekawych i barwnych postaci,a także wciągającego i wielowątkowego wątku głównego,jak i o wątkach pobocznych.Zanim jednak przejdę do sedna,chciałbym podkreślić,że nie jestem gejem,nigdy nie widziałem tego filmu na oczy i nie zamierzam go widzieć,ponieważ nie chce aby moja orientacja seksualna uległa zmianie.Tak więc nie doczekasz się odpowiedzi ode mnie.pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Pajew65

Akurat zaćmienie jest jedna z lepszych części tej oto sagi, przynajmniej moim zdaniem. Co prawda film opiera sie na milosci, dosyc dziwnej milosci ale ja nie uwazam go za porażkę. Myślę, ze film warto obejrzeć z samej ciekawości czy po prostu żeby zobaczyć co w nim jest takiego ze jedni go chwala a inni nienawidzą.

Swendzignat

jeśli nie jesteś jeszcze gejem, to pod żadnym pozorem nie oglądaj !!!!!!
jak niewinna dziewica zamienia się w żądną krwi istotę po ugryzieniu prze wampira, tak ty zostaniesz gejem po kontakcie z tym filmem. i to już na wieki.
(to zresztą tłumaczy skąd tylu gejów ostatnio - film był dosyć popularny :-/ )

Swendzignat

hej mozesz mi napisac jakie sa odcinki pokolei

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones