PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693386}

Saga wikingów

Northmen: A Viking Saga
5,1 7 478
ocen
5,1 10 1 7478
3,2 5
ocen krytyków
Saga wikingów
powrót do forum filmu Saga wikingów

Widziałam trailer w kinie, film robi bardzo pozytywne wrażenie, ciekawe jaki będzie w całości. Kto oglądał?

ocenił(a) film na 6
zjemskarpete

Raczej się nie spodoba, jeśli chodzi o podobieństwa to raczej tylko motyw wikingów spaja te dwie produkcje. Sadze brakuje klimatu serialu, jeżeli jednak oczekujesz rozrywki i jesteś w stanie przymknąć oko na niektóre potknięcia, to zobaczysz nie najgorsze kino przygodowe.

zjemskarpete

jak każdy trailer, często zawiera w sobie wszystkie i jedyne dobre sceny :D

ocenił(a) film na 3
zjemskarpete

Koło "Wikingów" to ten film nawet nie stał. Klasyczna próba zarobienia na popularności innego hitu.

ocenił(a) film na 3
zjemskarpete

ten film po prostu śmierdzi serem, aż mi się nie chce wymieniać czemu, oceniłem na 3 tylko z powodu sentymentu do limatu wikińskiego.

ocenił(a) film na 2
zjemskarpete

szkoda czasu i pieniędzy, lepiej idź zagłosuj

ocenił(a) film na 2
zjemskarpete

wg mnie głównymi bohaterami mogli być "normalni" ludzie, którzy wikingów nie widzieli nigdy na oczy. Sceny walk-kompletna porażka. Albo to ja mam zbyt wysokie oczekiwania po obejrzeniu ulubionego serialu jakim jest Vikings albo ten film jest po prostu zły.

ocenił(a) film na 3
zjemskarpete

Slaby. Wikingowie, ktorzy uciekaja przed walka i robia po drodze pulapki? Serio?

kumeekk

I płyną na wikingę bez hełmów i tarcz :) Fabularnie, w kilku miejscach zamiast dramaturgi, to po prostu wyszło komicznie. Dałbym 5, ale 6 za tematykę - słabość do Skandynawii.

ocenił(a) film na 5
Keodred

Bingo! opinia ta sama, ale zostaje przy ocenie 5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones