PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 310 862
oceny
6,3 10 1 310862
5,7 35
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

Mozna obejrzeć, zagrany całkiem ok, ale o co tyle szumu to nie wiem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
NEMO_999

Możliwe, może licealiści wychowani na fecebooku bardziej łapią ten film i mieli takie odruchy, wcale bym się nie zdziwił

oktagon32

Przepraszam, że zanudzam pisząc o upodobaniach które sam mam. Robię to bo bardzo mi to pomaga w osobistych problemach z męskością.

ocenił(a) film na 3
NEMO_989

moim zdaniem film ok ale wkurzały mnie te spotkania w sieci i z tymi avatarami;) mogliby by coś innego wymyśleć;)

ocenił(a) film na 6
Bartekweb2

To było takie uartystycznianie filmu na siłę...

ocenił(a) film na 3
oktagon32

Zobacz co w ostatnim w tym czasie zaprezentowało polskie kino to zobaczysz dlaczego ludzie się nią tak jarają...

ocenił(a) film na 8
Azair

Własnie o to chodzi! Po prostu ten film wybija się troszkę ponad przeciętnośc polskiego kina automatycnzie stająć się rewelacyjnym. Zwłaszcza scena kiedy chodzi po szkole z wiadomym zamiarem.

ocenił(a) film na 6
Azair

No fakt, że najlepsze lata polskie kino ma już niestety za sobą, ale naprawdę Sala mnie nie powaliła - gra aktorska była super, ale sam film średni, ja znam doskonałe sposoby na takich rozpieszczonych szczyli za przeproszeniem

ocenił(a) film na 3
oktagon32

Jedyny plus to Kulesza

użytkownik usunięty
oktagon32

Może o to, że nie żyjemy w USA tylko w Polsce i to dzieło jak ktoś powyżej napisał wykracza ponad przeciętność, chociażby stworzenie świata 3D. Ciężko mieć pretensje o grę aktorską, pewnie że są braki logiczne (chłopak nie wychodzi z pokoju parę dni, opuszcza dzień po dniu szkolę i nikt nie reaguje). Jednak jak to oglądałem to byłem pod wrażeniem techniki wykonania tego filmu (może dlaczego że mało oglądam polskich produkcji) patrząc na polskie standardy.

ocenił(a) film na 8

Popieram Twoją wypowiedź. Dla mnie też motywy postawy i zachowania bohaterów przerysowane i niekiedy mało wiarygodne. Ponadto, przesłanie filmu jakby uproszczone, trąca nieco łopatologią. Mimo tych zastrzeżeń uważam, że wyszedł obraz wciągający, ponadprzeciętny, którego finał wgniata w fotel. Ode mnie brawa dla twórców.

oktagon32

dobry pijar i wszystko jasne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones