PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9330}

Salo, czyli 120 dni Sodomy

Salò o le 120 giornate di Sodoma
5,2 21 320
ocen
5,2 10 1 21320
5,6 13
ocen krytyków
Salo, czyli 120 dni Sodomy
powrót do forum filmu Salo, czyli 120 dni Sodomy

Jakie filmy najbardziej wami wstrząsnęły? Dla mnie SALO to niekwestionowany lider. Wpisujcie swoje typy.

ocenił(a) film na 8
bartek_swoboda

"SNUFF 102" to jeden z "najchorszych" filmów jakie widziałem. Na ty filmie mózg w poprzek staje.

ocenił(a) film na 10
slipi666

Właśnie oglądałem SNUFF 102 bo nie widziałem jeszcze - bardzo fajny edukacyjny szkoda że tak mało dialogów :)
Ale i tak wolę Salo może ze względu na klimat

ocenił(a) film na 9
Branik_GT

stawiam na fabułe. film nie musi pokazywać wybitnie kreatywnych metod dokopywania sie do flaków żeby być porządnie porytym... bękarty diabła chyba... filmy tutaj wymieniane takie jak np man behind sun nie ruszył mnie wcale, chociaż chciało mi sie nieco rzygać. trochę.

ocenił(a) film na 9
tomus1125

nie ja to pisałem! man behind the sun jest naprawdę dobry, jednak tak samo jak salo nie dorównuje subconscious cruelty...
a żaden z nich nie może się równać z tym, co zrobię jak się dowiem kto z mojego konta napisał że bękarty są mocne- chociaż nie zmienia to faktu że są raczej fajnie :)

ocenił(a) film na 6
bartek_swoboda

Dorzucę dwa dokumenty pokazujące okrucieństwo ludzi wobec zwierząt: Mondo cane (1962) oraz film, który wstrząsnął mną najbardziej - Earthlings (2005).

ocenił(a) film na 7
bartek_swoboda

od siebie dorzucę grecki dramat kieł .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones