Olbryski zdubbingowany????

ostatnia wypowiedź: Xavras
ooKAMI1 ooKAMI1

Właśnie oberzałem trailer tego filmu na stronie kina odeon, jest tam jedna scena z
Olbryskim, ale głos który pada z jego ust, w ogóle do niego nie pasuje.... Czy ktoś kto widział
już ten film może potwierdzić albo zaprzeczyć, że jego głos został zastąpiony czyimś innym...
(osobiście uważam to za stratę bo on ma niesamowity głos, a po za tym nienawidzę
dubbingu!!)

• vaniliowa vaniliowa

Hmm.. Z tego co czytałam kiedy przygotowywany był trailer Olbryski nie mógl uczestniczyc w nagraniu postsynchronów i faktycznie go zdubbingowano, ale tylko na potrzeby trailera. Na potrzeby pełnowymiarowego filmu miał być użyty jego własny głos. Jakie rozwiązanie ostatecznie przyjeli twórcy nie wiem gdyż filmu nie oglądałam. Ale możliwe, że widziałaś ten trailer nad którym już było zamieszanie odnośnie zdubbingowanego Olbryskiego :)

• marggo86 marggo86

Widziałam film w Torronto, Olbryski operował swoim głosem wiec myślę, że w naszych kinach również nie będzie żadnego dubbingu

• daria926 daria926

Dzięki Bogu. Okropnie ogląda sie trailer ze zdubbingowanym Olbrychskim. Filmu bym nie zniosła.

• Xavras Xavras

Dżizas, całe szczęście. Głos z Olbrychskiego na trailerze brzmiał jakby głos Don Corleone`a przed mutacją. Mam tylko pytanie - Olbrychski jest naprawdę ważną postacią w tym filmie czy pojawia się tylko w jednej scenie?

• Puzon Puzon

To ważny dla filmu drugi plan. W sumie jest widoczny przez jakiś kwadrans :)

• ezils ezils
          ocena: 7

Dobre i to :)
          Z tego co slyszalem to glos w trailerze Olbrychskiego nie dosc, ze byl dubbingowany to jeszcze zle "dobrany". A mianowicie porownajcie sobie glos Jolie i Daniela. Slychac dość sporą różnicę w glosach, a raczej w miejscach nagrania. Tak jakby Jolie/Daniel nie byli w tym samym pomieszczeniu. Jedna osoba w sali przesluchan, a druga nie wiadomo gdzie.
          Myslalem, ze jakos to bardziej zatuszuja ;)
          Czekam na film!

• $user użytkownik usunięty

widziałem film i normalnie jest głos Daniela. zabawne jest , że ikona naszego kina jest wyraźnie zakłopotany grając z Jolie, a jak ta go kiss, to ón już zapomina że aktor (takie mam wrażenie) hihi.

• Xavras Xavras

Heh pewnie całowała go na okrągło przez pół dnia zanim reżyser uchwycił tą scenę w "idealny sposób".

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true