PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1113}
7,8 263 597
ocen
7,8 10 1 263597
7,2 18
ocen krytyków
Sami swoi
powrót do forum filmu Sami swoi

Obraz widzialem juz kilka razy, ale nigdy w calosci: raz od poczatku do polowy, innym razem jakis wycinek ze srodka, jeszcze innym jakas czesc zakonczenia.... W koncu obejrzalem obraz w calosci i nie zrobil na mnie wielkiego wrazenia... moze przez to, ze juz widzialem film prawie w calosci kilka razy wczesniej... W kazdym badz razie, za zadnym razem produkcja mnie nie smieszyla az tak bardzo, jak to sie opisuje ten klasyk. Film jest smieszny, ale nie do rozpuchu.... 7/10

ocenił(a) film na 6
Bambim

Dokładnie. Dałam 6 tylko dlatego że to taki klasyk. Gdyby nie to, dałabym chyba 4, może 5. Nie wiem czym inni się tak zachwycają.

Dona121

Do mnie tez jakos nie przemuwil. Gwara Pawlaka baardzo irytujaca, nie idzie go zrozumiec. Dalam 4.

ocenił(a) film na 10
EwaAnna1992

Pewnie jesteście młodzi. To już nie wasze "Klimaty" więc nie dziwie się ocenom. Za 10 lat 20-25 latkowie będą filmowi dawali jeszcze niższe noty. To samo z Bondami. Młodzi wolą Craiga, starsi Connery'ego. Taka kolej rzeczy.

EwaAnna1992

młodzi nie zrozumieją. i nie jest to w żadnym wypadku krytyka, tylko wszystko idzie z biegiem, filmy też. mój nastolatek też nie rozumie czym się zachwycam.

Dona121

Przemówił

Bambim

Do rozpuku

ocenił(a) film na 7
OlaLao

fakt :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones