PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1113}
7,8 263 597
ocen
7,8 10 1 263597
7,2 18
ocen krytyków
Sami swoi
powrót do forum filmu Sami swoi

Jeśli chodzi o mnie mój ranking wygląda tak..
1 Sami swoi 10/10 pierwsza i najlepsza część z całej trylogii absolutne arcydzieło Polskiej komedii przebija każdy polski film.
2 Nie ma mocnych 8/10 dużo brakuje mu do orginału ale jest nadal zabawny i można się zdrowo pośmiać.
3 Kochaj albo rzuć 6/10 ostatnia i zdecydowanie najsłabsza część przygód Pawlaków i Kargulów przynajmniej według mnie obejrzeć raz i wystarczy trochę mało śmiechu i trochę na siłę nie warto do niej wracać.

ocenił(a) film na 10
numer6

dla mnie tak :

1.Sami Swoi 10/10 też ją mogę oglądać godzinami i te teksty babci oskarowe.
2.Nie ma Mocnych 10/10 super część i mogę ją oglądać godzinami bo Anna Dymna była ale jaka młoda i śliczna była
3.Kochaj albo rzuć 2/10 najsłabsza część

ocenił(a) film na 10
kinomanka_13

Zmieniłem zdanie jest tak..
1 Sami swoi 10/10 pierwsza i najlepsza część normalnie arcydzieło Polskiej komedii.
2 Nie ma mocnych 9/10 minimalnie słabszy od jedynki trzyma nadal bardzo dobry wysoki poziom co w przypadku kontynuacji jest bardzo rzadkie.
3 Kochaj albo rzuć 5/10 Najgorsza część z całej trylogii na siłę brakuje tego kultowego swojskiego klimatu który panował w poprzednich 2 częściach jedyny plus jest taki ze aktorzy ci sami obejrzeć raz i zapomnieć nie to co pierwsze dwie części które mogę oglądać no stop.

ocenił(a) film na 10
kinomanka_13

dlaczego uważasz, że trzecia część jest najsłabsza?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones