PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9346}

Samoloty, pociągi i samochody

Planes, Trains & Automobiles
6,8 5 262
oceny
6,8 10 1 5262
7,3 10
ocen krytyków
Samoloty, pociągi i samochody
powrót do forum filmu Samoloty, pociągi i samochody

Polecam.

ocenił(a) film na 7

Piękny film o przyjaźni i o tym, że rodzina jest najważniejsza. Pod koniec się mocno wzruszyłem a rzadko mi się to zdarza.

ocenił(a) film na 9
Lisowczyk

Podpisuje się pod twoimi słowami.

Lisowczyk

Jeśli jest idealna jak w tym filmie to tak.

Lisowczyk

Pamiętam jak miałem łzy w oczach jak Candy powiedział na końcu " ja nie mam domu" :(...

ciosina

Mnie też to wzruszyło.
I jeszcze jedno. Nie sądziłem, że kiedykolwiek napiszę klasyczny tutaj banał, ale... szkoda, że takich filmów już się nie robi.

ocenił(a) film na 7
Jack_Holborn15

noo dokładnie. w tym filmie bardziej wzruszyło mnie to, że znalazłem film w takim klimacie niż sam film. dzisiaj dodali by głupie żarty, głośną muzykę i jakiś pościg.... filmu o męskiej przyjaźni rodzącej się w bólach już nie zobaczymy jako "nowy", dlatego warto wynajdywać takie rodzynki

Mauna_Kea

"Zdążyć przed północą" z 1988 roku też można uznać za film o męskiej przyjaźni:-) To podobne stare, dobre czasy, gdy u nas telewizja puszczała tylko polskie radzieckie i czechosłowackie filmy.

ocenił(a) film na 7
Jack_Holborn15

fakt, świetny film, dzisiaj ze świecą szukać takich tytułów

Lisowczyk

Wspaniały film, przedstawione w nim wartości rodzina, przyjaźń, ciężko to teraz znaleźć. I przyznam, że się uśmiałam, taki humor jak tu bardzo lubię i też już trudno o niego w filmach.

ocenił(a) film na 9
Indra_5

Ja ten film właśnie ponownie obejrzałem na programie Stopklatka tv.pt.Jeden bilet na dwóch i po raz kolejny się uśmiałem.Również lubię taki humor i zgadzam się że teraz trudno znaleźć nowszą komedie żeby się szczerze pośmiać,a nie tylko z przymusu.Mi ten film trochę przypomina ten http://www.filmweb.pl/film/Zanim+odejdą+wody-2010-530732 ,choć porównania jakościowo nie ma do tego tu obecnego filmu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones