PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37695}

Samotnicy

Singles
6,9 3 765
ocen
6,9 10 1 3765
6,3 3
oceny krytyków
Samotnicy
powrót do forum filmu Samotnicy

Pearl Jam

ocenił(a) film na 9

Pearl Jam <3 !!

ocenił(a) film na 7
Sebastian

Dla nich obejrzałam ten film :)

Sebastian

A.K.A Zespół który skończył się po pierwszym albumie.

ocenił(a) film na 8
ragnarok666

dla mnie po czwartym albumie

ragnarok666

Zależy co kto lubi. Jeśli chodzi o grunge, to rzeczywiście skończyli z tym nurtem po pierwszym albumie. Ale jeśli patrzeć pod kątem szeroko pojętego rocka alternatywnego, to było co najmniej kilka dobrych płyt (Vitalogy, No Code, Yield). I szczerze mówiąc, wolę te późniejsze dojrzałe płyty, od tej debiutanckiej, która narobiła takiego szumu. Te wydane na przestrzeni ostatnich 10 lat są już niestety bardzo słabe.

ocenił(a) film na 9
ragnarok666

Ależ się skończyli. Grają ponad dwadzieścia lat, na ich koncertach tłumy, albumy się sprzedają, żaden z nich się nie zaćpał, nie zapił, nie zabił... Rzeczywiście koniec.

przyczajjka


pearl jam mial na prawde zajebisty klimat na albumie ten ktory umarl wraz z vs, na ktorym i po ktorym grali conajwyzej bardzo dobra alternatywe. ale to juz nei bylo to czym przykuli moja uwage; sugerujac sie last.fm mam chyba lekko ponad 4-5k odtworzen pearl jamu - z samego ten. bo album jest na prawde solidna. reszta... meh.

a to ze maja fanow i graja dalej - trudno. acdc tez gra, mimo iz albumy po smierci bona scotta sa na srednie i na jedno kopyto :P

ocenił(a) film na 9
ragnarok666

Jako ślepo zapatrzona fanka najlepszego zespołu na świecie zakończę tę dyskusję (z mojej strony) :) Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
ragnarok666

Album "Ten który umarł wraz z vs"? I "na prawdę" zamiast "naparwdę"? Języka polski być trudna języka dla niedouków? "Vitalogy" muzycznie miażdży "Ten", podobnie jak "Dirt", "Alice in Chains" oraz "Badmotorfinger". "Ten" to nudne monotonne granie, które się zestarzało po latach.

użytkownik usunięty
Sebastian

Alice in Chains! <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones