PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335332}
8,2 36 367
ocen
8,2 10 1 36367
7,6 12
ocen krytyków
Samsara
powrót do forum filmu Samsara

Miałem nadzieje, że dowiem sie czegoś o zroznicowaniu kultorowym w roznych krajach, ale z tego filmu wiem tylko tyle, ze swiat jest zroznicowany/ Gdyby dodali podpisy w jakim państwie zostay nagrane dane ujęcia byłoby łatwiej. Przy okazji moglbym wzbogacac swoją wiedze na temat danego kraju / przedstawionej sceny, zaglądając na wikipedie.
Za to duzy minus

ocenił(a) film na 10
liver128

Gdyby naprawdę Cię to interesowało to znalazłbyś informacje na temat filmu i miejsc nagrywania poszczególnych scen. Film nie miał być informacyjny tylko artystyczny.

Dxxx

A jednak naprawde mnie to interesowało.

ocenił(a) film na 10
liver128

www.cincyworldcinema.org/photos/samsara/SAMSARA%20LOCATIONS.pdf
Proszę, znalezienie tego znalazło mi 5sek w google czyli mniej niż Tobie napisanie tego wątku z narzekaniem ;)

ocenił(a) film na 10
liver128

No, jeszcze ktoś powinien opowiadać historię kraju i osób przedstawionych w filmie. Aha, i jeszcze żeby ktoś mówił o co chodzi w każdej scenie i co autor chciał przez to powiedzieć.

Wiatrak99

Az tak ci uwierają podpisy, lamusie?

ocenił(a) film na 10
liver128

Nie pyskuj szczeniaku i marsz do książek.

liver128

Widocznie to obieżyświat. Rozpozna pustynię po jednej wydmie i puszcze po jednym drzewie ;)
Za podpisy też dałbym może nawet dwie gwiazdki więcej.

ocenił(a) film na 9
liver128

Potwierdzam. Miałam ten sam problem. Nie jestem obieżyświatem i chciałabym przeczytać pod obrazami jaki konkretnie zakątek świata pokazują. W Baraka były napisy i w niczym nie ujęły artyzmowi przekazu.

ocenił(a) film na 7
liver128

Z drugiej strony zachwycasz się obrazami bez uprzedzeń do konkretnych państw i miast.

ocenił(a) film na 10
liver128

http://www.barakasamsara.com/samsara/locations

ocenił(a) film na 9
liver128

Ja również podpisuję się pod tą uwagą. Może nie dałabym dużego minusa za brak podpisów, ale szkoda, że nie ma żadnych informacji na ten temat. Pomimo, że sporo podróżuję, te kraje to nadal dla mnie zagadka i nieodkryty ląd. Też chciałabym przeczytać nawet na chwilę wyświetlającą się informację na temat konkretnego zakątka świata. Uważam, że film mógłby tylko zyskać:) Pomijając to oceniam film bardzo wysoko 9/10 - rewelacja!:) Polecam każdemu!:)

ocenił(a) film na 10
bruneta83

tak jest, taki zabieg byl zastosowany w filmie baraka :)

ocenił(a) film na 7
liver128

Nie wiem jaką wersję filmu oglądałeś ale u mnie po filmie wszystkie lokalizacje były wymienione w napisach końcowych. Za tym większość miejsc jest bardzo charakterystyczna i wystarczyło nie spać na lekcjach w szkole.

widra

Ukłony.... rozpoznał/a 25 krajów:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones