PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699}

Sara

6,7 111 597
ocen
6,7 10 1 111597
5,2 11
ocen krytyków
Sara
powrót do forum filmu Sara

Erotyka w filmie

ocenił(a) film na 3

To macanie cycek i całowanie i spoglądanie na pipke 15 latki jest udawane? gdyby ktokolwiek z
nas tak zrobił to bysmy poszlił siedzieć. Nie rozumiem scen nagości w tym filmie, inaczej mozna
pokazać miłość, to był raczej zwykły seks. gdy to oglądałem w telewizji byłem młodszy od niej i
czułem się tym zawstydzony, a potem bedąc w jej wieku oglądało się film by zobaczyć gołą
rówieśniczke.
i jak ma sie czcuć pedagog, etyk czy nauczcyciel uczący takie dziewczyny? Chyba do szkoły też
chodziła?

ocenił(a) film na 9
Pysiek33

No, wiesz. Mnie to wali. Nie zastanawiałem się na tym jakoś. Pomyślałem sobie: Aha... No nieźle. A ta golka z Psów to miała 14, może nawet 13, a filmie grała siedemnastoletnie ciało.....

ocenił(a) film na 9
frycio80

Tak w ogóle to wszyscy kurde coś do tego mają na tym forum.

ocenił(a) film na 3
frycio80

No chyba nie aż tyle. trochę starsza. Ale mnie jako pedagoga to obrusza

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Pysiek33

Do dziś mnie nurtuje gdzie byli obrońcy praw dzieci, jakieś feministki, PRAWO ?!?!

ocenił(a) film na 7
a9z9ja

Ale jakie prawo... Włodarczyk miala w tym filmie 17 lat

aga8975

W momencie kręcenia 15.

ocenił(a) film na 7
a9z9ja

Czytałem kiedyś wywiad z Włodarczykową. Powiedziała, że własnej córce by na to nie pozwoliła. Ona sama też by się na to nie zdecydowała gdyby nie to, że to była jedyna szansa na ucieczek od ojczyma, który jej nienawidził.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones