PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572325}
6,5 38 379
ocen
6,5 10 1 38379
5,6 14
ocen krytyków
Savages: Ponad bezprawiem
powrót do forum filmu Savages: Ponad bezprawiem

Mimo, że widziałam go już bardzo dawno temu to często do niego wracam. Blake nadała temu filmowi
tego, czego w wielu filmach brakuje. Połączono tutaj tak różne sytuacje, by potem stworzyć
jedną,zgraną całość. Myślę, że film jest bardziej skierowany do mężczyzn biorąc pod uwagę tematykę
i piękne kobiety w nim, ale niech panie nie rezygnują, bo też jest na co popatrzeć, a przy okazji można
uronić łezkę ...:)

ocenił(a) film na 9
anbannanie

Dokładbie bardzo dobry filmv !

ocenił(a) film na 8
anbannanie

Przepraszam, że się czepiam, ale jesteś pewna, że nic Ci się nie pomyliło?
Jak mogłaś oglądać ten film "bardzo dawno temu", skoro to film z 2012 roku??
Chyba, że masz jakieś dziwne poczucie czasu, bo kiedy ja mówię, że widziałam jakiś film "bardzo dawno temu", to z reguły mam na myśli okres jakichś 10-15 lat ....

Pozdrawiam ;-)

DamaMarcia

Moje "dziwne" poczucie czasu jest właśnie takie, że rok to sporo.

anbannanie

Zgadzam się.
Oj jest na co popatrzeć, dwóch głównych bohaterów i boski Del Toro :)

użytkownik usunięty
anbannanie

Dla każdego coś dobrego ;)

ocenił(a) film na 6
anbannanie

Ja się rozczarowałem, bo liczyłem na świetną rozrywkę. Panoramiczne widoki Kalifornii urzekają. Są też ładni ludzie. Oraz paskudni (del Toro). Fajnie słucha się narracji w wersji żeńskiej. Ale czy całość jest zgrana? Nie odniosłem takiego wrażenia. Każdy powinien obejrzeć i ocenić sam. Mnie to danie nie podeszło. :)

ocenił(a) film na 4
jims

dla mnie to był jeden wielki mętlik a postać Blake Livelly to była najsłabsza strona filmu - totalna porażka

sam film w sobie słaby, liczyłem na więcej

ocenił(a) film na 7
anbannanie

Blake Lively i love ;p ogolnie film fajny szkoda ze nie ma oceny 6.5 ;p wiec daje 7 za ta blond pieknosc;p

dzodzo9636

Blake to chyba ma tak, że nie jest najpiękniejsza, ale jednak przyciąga :)

ocenił(a) film na 7
anbannanie

7/10 za Benicio Del Toro ktorego postac zostaje z widzem na dlugo po obejrzeniu filmu oraz za final, ktory przypomnial mi spaghetti westerny Sergia Leone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones