PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33055}

Sceny zbrodni

Scenes of the Crime
6,3 244
oceny
6,3 10 1 244
Sceny zbrodni
powrót do forum filmu Sceny zbrodni

'Sceny zbrodni' to film, który trudno ocenić, bo z jednej strony mamy intrygujący i zarazem zaskakujący scenariusz i grę aktorska na dobrym poziomie... Ale czegoś mi w nim brakuje. Minusem są na pewno reżyseria i montaż. A szkoda bo mógłby wyjść z tego dość dobry film
Film można zaliczyć do średniaków. Ostatecznie nic się nie stanie jak go nie obejrzycie.
6.5/10

ocenił(a) film na 5
gatecrasher

przede wszystkim jest przegadany... po 60 minutach sluchania dialogow pomiedzy tymi samymi 4 postaciami naprawde juz mi bylo wszystko jedno jak ta historia sie konczy... rozwala mnie takze ze nazwisko jeffa jest pierwsze na napisach i plakacie ze niby gwiazda filmu... a tyle go tu jest ze by sie zabralo co najwyzej na wystep goscinny... wkurzajace sa takze watki wydluzajace wstawione nie wiadomo po co jak np parka ze sklepiku albo mania glownego bohatera na punkcie bullita... jak dla mnie wielki zawod bo po takiej obsadzie spodziewalem sie czegos duzooo lepszego....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones