Scooby-Doo! Upiór w operze

(2013) wideo

Scooby-Doo! Stage Fright

4 4 FILM 690281
Scooby-Doo! Upiór w operze (2013)
http://www.filmweb.pl/film/Scooby-Doo%21+Upi%C3%B3r+w+operze-2013-690281/userRecommends
1 godz. 15 min.
ocena społeczności: dobry
7,0/10
449 głosów
  • 76 osób chce zobaczyć ten film
Scooby-Doo! Upiór w operze (2013)

opisy filmu

(2)
+
  • Dołącz do Scooby-Doo, Kudłatego i Brygady Detektywów, którzy udają się do Chicago na konkurs talentów, wycieczkę po muzeach i degustowanie ogromnych ilości pizzy! Do ścisłego finału programu "Talent Star" zakwalifikowali się Fred i Daphne. Konkurencja jest jednak przerażająca - program nadawany jest z gmachu stuletniej opery, nawiedzanej przez szczególnie mściwego Upiora.

  • Przyłącz się do Scooby-Doo, Kudłatego i Brygady Detektywów, którzy tym razem zabiorą nas do Chicago. Czekają Cię wycieczki po muzeach, konkurs talentów i degustacja niezmierzonych ilości pizzy! Bohaterowie biorą udział w słynnym konkursie telewizyjnym „Talent Star”, gdzie do ścisłego finału z wielkimi szansami na wygraną, zakwalifikowali się Fred i Daphne! Nie można pominąć obecności innego "wspaniałego" duetu – Scooby-Doo i Kudłatego, którzy podejmują tajne (nie zawsze skuteczne) działania, aby także dostać się do programu i wygrać konkurs talentów... Konkurencja jest jednak przerażająca - mściwy Upiór , który rzucił klątwę na program i nie pozwoli, aby konkurs zakłócał jego spokój w 100-letniej operze! Strzeżcie się...

    "Scooby-Doo! Upiór w Operze" oprócz mrocznej walki brygady z Upiorem przedstawia także wątek romantyczny między Fredem a Daphne. Daphne, po raz pierwszy otwarcie wyznaje, że jest zakochana we Fredzie, co jak się okazało nie było żadnym zaskoczeniem dla pozostałych członków Brygady.