PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228118}
6,9 46 217
ocen
6,9 10 1 46217
6,8 22
oceny krytyków
Scoop Gorący temat
powrót do forum filmu Scoop - Gorący temat

Kolego JakBym ,twa wypowiedź jest w 100% kwintesencją tego co chciałbym powiedzieć.Dorzucę tylko,że jeżeli zauważę maczanie palców Woody Allena w jakimkolwiek filmie z góry wiem o porażce tego filmu.Wiem,że to masakra kina .Biedny nieborak Woody Allen przez całe życie jest oszukiwany,że jego filmy są śmieszne- żenada.Współczuję ludziom ,którym się to podoba/niektórzy sobie wmawiają,aby uchodzić za snoba-pseudointeligenta,chociaż jego filmy nie mają nic wspólnego z inteligencją- są poprostu pokręcone gnioty,totalny kicz kinowy/.Krytyk,który podnieca się filmem Allena znaczy,że inny film przez niego negatywnie oceniony jest HITEM!

ocenił(a) film na 7
kudlaty111111

Najśmieszniejsze jest to, że nie rozumiesz że są różne rodzaje żartów i nie każdy musi Ci odpowiadać i to nie tylko RODZAJ DOWCIPU DECYDUJE O FILMIE ALE SĄ TEŻ INNE ASPEKTY poza samym scenariuszem. Nie chce mi się nawet wymieniać. Taaak, wmaiam sobie ze mi sie podoba film Allena zeby poczuc sie pseudointeligentnym. Powiem Ci coś - zawsze mi było żal głupich ludzi, niestety Ty jesteś wśród nich, zajadły półgłówku.

ocenił(a) film na 3
jurata

Trochę się zgadzam nie każdego śmieszę jednakowe filmy, ale to jest "komedia" więc wymaga się komedii. Jeżeli film ma śmieszyć tylko wybrańców to niech nie nazywa się komedią, a "filmem z żartami dla elity". Nie ukrywam, że cieszę się że nie należę do tej "elity", gdyż nie widzę w tym pożal się Boże filmie ani komedii, anie kryminału. Zapewne zaraz ktoś mi napisze, żebym poszukała w słowniku, co oznacza kryminał, ale takie jest moje zdanie. Jak dla mnie tu po prostu była zawarta jakaś intryga- jak dla mnie bardzo słaba.

ocenił(a) film na 3
patis29

http://pl.wikipedia.org/wiki/Film_kryminalny
To tak dla ppewności, że mi nikt nie powie, że to kryminał

patis29

Seksmisja

ocenił(a) film na 8
patis29

Pokaż mi komedię, która śmieszy KAŻDEGO.

ocenił(a) film na 3
pan_dziejaszek

dobra ok, wiem. Ale uważam, że to jest słabe

ocenił(a) film na 7
patis29

Tak dla jasności, panowie niech może poczytają sobie definicję komedii i komizmu... Ja trochę o tym czytałam gdyż moja praca maturalna była o komizmie i sposobie opisywania świata przez Allena i nikt mi nie powie, że zrobiłam to po to żeby poczuć się "snobką"... Do komizmu zalicza się także satyra, która jest częścią komizmu złożonego, który z kolei skłania widza do refleksji i ma na celu krytykę pewnych wartości i autorytetów. Co to jest satyra i o rodzajach komizmu i komedii można poczytać na wikipedii, co szczególnie polecam panom, którzy twierdzą, że film nie można do komicznych zaliczyć. Skoro śmiecie twierdzić, że coś takiego jak inteligentna komedia nie istnieje... no cóż... to tylko świadczy o waszym guście i znajomości filmowej.

ocenił(a) film na 7
xxelka

Wreszcie jakieś mądre przemyślenia na Filmwebie. Rzadko spotykane zjawisko!

ocenił(a) film na 7
patis29

Prosta sprawa. Komedie jak i wiele innych produktów kultury są dla różnych poziomów. Jak nie kumasz tekstów ze względu na brak erudycji to jasne, że nie będą śmieszyć. Nie oglądaj filmów, o których wiesz, że nie są dla ciebie ze względu na poziom.

kudlaty111111

dokładnie, dobrze napisane.

ocenił(a) film na 7
kudlaty111111

Cały problem jednak w tym, że jego filmy śmieszą, i nie jest to tylko moje zdanie. Cóż, każdy ma inny smak, ale nie jest to powód, żeby dawać filmowi ocenę 1.

ocenił(a) film na 9
kudlaty111111

A ja tam, choćby ktoś miał mi zarzucić głupotę, kompletny brak inteligencji i nie wiem, co jeszcze, przyznaję się bez bicia, że podczas filmu pokładałam się ze śmiechu :D Kryminału w tym może zbyt wiele nie było, ale teksty były, jak dla mnie, po prostu genialne!!!

ocenił(a) film na 7
Tagak

Zgadzam się całkowicie, teksty, jak zawsze u Allena, najwyższej klasy. Dałem 7, gdyż, jak na Woodego, film dla mnie tylko dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones