PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220748}

Scott Pilgrim kontra świat

Scott Pilgrim vs. the World
6,8 52 930
ocen
6,8 10 1 52930
7,8 33
oceny krytyków
Scott Pilgrim kontra świat
powrót do forum filmu Scott Pilgrim kontra świat

Mega irytujący jak dla mnie. Ja rozumiem, że główny bohater miał być ciotowatą, brzydką
łamagą, ale on oprócz tego, że jest ciotowaty, brzydki i, że jest łamagą, jest jeszcze do tego
bardzo irytujący. Także główny bohater stanowczo na minus. Reszta ujdzie. 5/10.

Szejku

Jednak zmiana na 4/10 bo film słaby.

ocenił(a) film na 7
Szejku

Dla mnie "tylko" 7 na 10 za głównego bohatera, gdyby zmienili aktora dałbym zapewne 8-9 punktów bo film to zaiste szalony i z nieokiełznaną fabułą.

Szejku

Film całkiem zabawny, a główny bohater MA TAKI BYĆ. Ogólnie ten aktor tak zazwyczaj gra i ma bardzo podobne do siebie role.

MrPiotrekEs

Ma być irytujący i wku.rwiać widza? A to coś nowego...

Szejku

Nie każdy film musi być poważny i zrobiony w takim samym stylu. To jest zwariowana komedia z kiczowatymi efektami, bo po prostu taki był zamysł twórcy.

MrPiotrekEs

Nie skacz po tematach. Odpowiedz na to proste pytanie. Czy główny bohater miał być mega irytujący i wkurzający w zamyśle twórców?

Szejku

Tak. Główny bohater to "ciota" do przesady i taki zapewne był zamysł twórców. Wybrali odpowiedniego aktora, bo on idealnie pasuje do tej roli.

MrPiotrekEs

Aha. Główny bohater miał irytować widza. Faktycznie, ciekawy zabieg. :D

Szejku

A to pierwszy raz w historii kina celowym zagraniem reżysera było, żeby aktor miał irytować widza ? Ten aktor zazwyczaj gra "ciotę", tak samo jak Jim Carrey zazwyczaj gra idiotę, lub Jackie Chan zabawnego wojownika. Tak po prostu dani aktorzy mają. Momentami staje się to niesmaczne, ale tak ma być.

MrPiotrekEs

Ale granie cioty nie jest jednoznaczne, z tym, że ta ciota ma irytować widza. To samo tyczy się innych przykładów.

Podaj jakiś przykład innego filmu, gdzie aktor świadomie irytował widza.

ocenił(a) film na 2
Szejku

Oczywiście, że niektórzy mają irytujący sposób bycia i że nie każda łamagowata postać będzie irytująca. vide w Transformers;) Ale tu bohater jest iście wkur.wiający, a sam film to jedna wielka głupota. Nie oceniam bo nie ma minusowych ocen.

ocenił(a) film na 4
Szejku

Przykładem megairytującym, choć na pewno nie ciotowatym może być sierżant Doakes z "Dextera". Od początku czekałem aż zniknie z ekranu.

ocenił(a) film na 9
Szejku

Widza, czyli Ciebie? Mnie nie irytował.

ocenił(a) film na 4
MrPiotrekEs

aktor jest bardzo ok:P gra naprawde bardzo dobrze, a zaznaczmy ze nie ma 30 lat, wiec wszystko przed nim... film osobiscie mi sie nie podobal... Filmy ktore widzilem z tym aktorem byly duzo ciekawsze, a to zbyt rewelacyjny dla mnie film nie byl... moze za duzo takiej fantastyki bylo. bardziej spodziewalem sie cos w stylu Supersamca, gdzie tez gral jedna z glownych rol. Daje 4/10 za akora, aktorke, i taka dziwna lecz fajna fabule milosna:P

Szejku

Ciotowty to masz nick i ikonkę pedale

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones