PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220748}

Scott Pilgrim kontra świat

Scott Pilgrim vs. the World
6,8 52 948
ocen
6,8 10 1 52948
7,8 33
oceny krytyków
Scott Pilgrim kontra świat
powrót do forum filmu Scott Pilgrim kontra świat

Scott Pilgrim? Nienawidzę typa. Numer jeden wśród upierdliwych i męczliwych postaci. Brawo dla Cery za uzyskanie najbardziej wkurzającej kreacji świata.

Ramona Flowers? Nic ciekawego. Kolorowe włosy, rolki i notoryczne wciskanie widzom ustami innych postaci, jaka to nie jest zajebista, nie wystarczy, aby uznać postać za wartą zainteresowania.

Trudno oglądać film, kiedy nie cierpi się prowadzących postaci. Duże rozczarowanie.

NemoGoesSleep

Zgadzam się.

777temida

Zgadzam się, nie wiem co więcej można by o nich napisać... do tego ta perkusistka z wiecznie niezadowoloną miną w stylu dzieci-emo i jej irytujące wrzeszczenie na scenie... Tylko do kumpla-geja Scotta poczułam jakąś sympatię i trochę do tej Azjatki.

użytkownik usunięty
NemoGoesSleep

To nagle wszyscy bohaterowie kinowi muszą dać się lubić?

ocenił(a) film na 7
NemoGoesSleep

Skad w Tobie tyle nienawiśći?!

NemoGoesSleep

Scott i Ramona są w komiksie sympatyczni, a w filmie: Scott - wkurzający, Ramona - wiecznie z 1 miną.
Matthew, Todd, Kim, Knives, Wallace - podobni tu i tam.

ocenił(a) film na 1
wizreal

Scott Pilgrim jest bardziej irytujący niż Karol Krawczyk.

ocenił(a) film na 7
NemoGoesSleep

Mała Mi, cz to Ty?

ocenił(a) film na 10
NemoGoesSleep

to fakt... Pilgrim jest za mało przystojny i za mało przebojowy. Ramona jest ładna, ale nie tak urocza i charakterna jak w komixie. Komixowi są o wiele fajniejsi, aktorzy nie podołali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones