PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505400}

Ochroniarz

Security
5,5 7 899
ocen
5,5 10 1 7899
Ochroniarz
powrót do forum filmu Ochroniarz

Miałem przeczucie, i się nie pomyliłem. Bez zawiłej intrygi. Dobrze zmontowane przewidywalne kino sensacyjne. Po prostu taki 'bodyguard' z przypadku, który daje radę (z pomocą kilku ochroniarzy) obronić świadka koronnego (dziewczynkę).

b_mol

Podpisuję się. Dobrze zrealizowane kino sensacyjne. Bez nadmiaru wodotrysków. Ale w dobie setek pseudofilmów z pseudoaktorami- wyróżnia się bardzo korzystnie. No i dwie gwiazdy aktorskie.

ocenił(a) film na 7
b_mol

Też potwierdzam, wszystko dobrze zrobione, ale bez przesady. Trochę żałowałem, że Cung Le nie miał żadnego przeciwnika do walki wręcz, ale ogólnie na aktorstwo też nie można narzekać.

Roy_v_beck

Bez przesady. 7-ka za cos takiego?! ^^

ocenił(a) film na 7
CyboRKg

No a czemu nie? Bardzo dobra akcja. Nie ma czasu na nudę, jednocześnie spoko bohaterowie, których można polubić. McIntyre szczególnie dobrze napisany, że się nie obraża, że stracił pozycję dowódcy, tylko też łapie za karabin i rusza do akcji. Dodatkowo kilka fajnych elementów, wspinanie się po ścianie sklepu, wybuchy, jazda quadem, Banderas strzelający jednocześnie z dwóch pistoletów... Prosty film i Ameryki nie odkrywa, ale w tej swojej prostocie zwyczajnie dobry.

ocenił(a) film na 7
b_mol

Mi bardzo przypominał pierwszego Rambo. Obraz w podobnej konwencji, ten sam koncept niemalże, ale z uboższym portretem głównego bohatera. Można obejrzeć w sobotni wieczór. Miłe dla oka, aby się odstresować.

ocenił(a) film na 7
b_mol

zgadzam się, nie jest to arcydzieło, ale ogląda się dobrze, sporo strzelaniny, trochę efekciarstwa, dobra rola Banderasa

ocenił(a) film na 7
MaRQs89

Dzisiaj na Pulsie było 7/10
Szkoda że w PL podobnych nie kręcą.
Były oficer BOR (lub jak kto woli były najemnik) pracuje jako ochroniarz w centrum handlowym....

ocenił(a) film na 7
b_mol

A dla mnie to taka szklana pułapka w supermarkecie ... Brakowało tylko tego humoru wilisa ... Bardzo fajnie się ogladalo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones