PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505400}

Ochroniarz

Security
5,5 7 899
ocen
5,5 10 1 7899
Ochroniarz
powrót do forum filmu Ochroniarz

Film jest dość wciągający. Występuje w nim jednak zbyt wiele idiotyzmów i kompletnie niezrozumiałych działań. Szczególnie napastnicy, którzy najpierw zawodowo rozprawiają się z konwojem, a chwilę później mają problem ze śmiertelnie poważnym Banderasem. Dlatego oceniam na 5/10.

ocenił(a) film na 5
Serce

Dokładnie to samo pomyślałem oglądając niektóre sytuacje, tylko Kevina zabrakło. Zwłaszcza śmiertelnie groźny akumulator podłączony do kraty przekonał mnie że mamy do czynienia ze sprawnie zrobionym akcyjniakiem klasy B, nic ponad to...

ocenił(a) film na 6
jjarek_filmweb

Akumulatorów była cała bateria i uwierz mi taka ilość potrafi popieścić dużo bardziej niż prąd z gniazdka.

Pamietajmy tez ze na niekorzyść gangsterów działało:

-niepewność - miało być gładko wszystko dopięte i nie wyszło
-być może dragi - naćpali się przed akcja i zaczęło schodzić, albo po prostu po napijcie rozluźnienie

-to nie byli żołnierze, byli tylko dobrze dowodzeni

Ale oczywiście z bronią maszynowa powinni w 10 minut wyczyścić mall ale wtedy by nie było niezłego filmu :)

Żadne to arcydzieło ale dało się obejrzec

ocenił(a) film na 2
Serce

Zgadzam się z wami w 100%
Kino budżetowe, szkoda że tacy aktorzy w takim gniocie zagrali.

ocenił(a) film na 4
Serce

Kurde, nie czytając wcześniej forum właśnie dodałem taki komentarz... Czyli nie tylko ja mam takie odczucie ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones