"Uciekająca dziewczyna" - opis...

ostatnia wypowiedź: Binula
Tomik_4 Tomik_4

Trzydziestokilkuletnia Emmie (Robin Tunney) nagle uzmysławia sobie, że jej życie nie
wygląda tak, jak to sobie dawno temu wymarzyła. Jej ambitne plany zawodowe pozostały
niezrealizowane, a małżeństwo z Grahamem (Josh Hamilton) nie daje jej szczęścia.
Sfrustrowana kobieta zaczyna fantazjować o pewnym przystojniaku, z którym związała się w
liceum, i którego kochała do szaleństwa. Pod wpływem impulsu Emmie pakuje walizkę,
bez słowa wyjaśnienia zostawia męża i wyrusza do rodzinnego miasteczka w stanie Maine.
Na miejscu ma zamiar spotkać się z dawnym ukochanym - Jasonem (Adam Scott) - oraz
znaleźć odpowiedzi na dręczące ją pytania...

Żródło: Playtube Polska

• pirks4 pirks4
    ocena: 4

Słaby. Nudny. Przefilozofowany, w tym sensie, ze wynurzenia, problemy bohaterów z mojego(widza) punktu widzenia są banalne, albo dziwaczne, w sumie proste. A bohaterowie filmu traktują je ze śmiertelną powagą i sobie z nimi nie radzą.

• fioletynka fioletynka
    ocena: 2

bohaterka filmu zachowuje się okropnie. Nie wiem, czy gorzej wobec męża, czy dawnego ukochanego. Nie można tak grać na czyichś uczuciach. Nie wiem, co film miał pokazać, produkcja zupełnie bez sensu. Jedyny wniosek, to taki, że kobiety same nie wiedzą czego chcą i bawią się uczuciami innych. Żałuję, że obejrzałam.

• powder35 powder35
      ocena: 3

masz rację ,żenada,wytrwałem pół godz.,,,,nie polecam,jestem ciekaw kto go ocenia na 6,ocena nieadekwatna do filmu,ale gustów się nie ...............

• Ninettezinha Ninettezinha
      ocena: 7

A wg. mnie takie filmy są potrzebne, żeby uswiadomić wszystkim tym kobietom, które uważają się za wielce nieszczęśliwe, fascynują się scenariuszami takich książek jak "jedz, módl się i kochaj", że życie to nie bajka, że miłość się zmienia, ludzie też, co nie oznacza, że wciąż nie jest to miłość. Szczęścia nie należy szukać w wydumanych marzeniach a starać znaleźć się je w życiu codziennym,w tym co mamy.
      Nie zawsze życie układa się tak jakbyśmy chcieli, nie mniej jednak trzeba przyjąć to z pokora i starać się przeżyć je godnie...

• klaaaraaa klaaaraaa
        ocena: 5

No tak, jej życie nie było bajką - mąż zwrócił jej uwagę, że powinna się umyć... Ta scena mnie zabiła. Jakby scenarzyści nie mogli pomyśleć nad innym powodem do ich kłótni i rozczarowania małżeństwem...

• alternatywa18 alternatywa18

Jaki jest wg Ciebie "lepszy powód do kłótni"? Poza tym tak naprawdę to nie była kłótnia, tylko moment w którym ona zaczęła się zastanawiać dlaczego nadal są ze sobą, jaki to ma sens. Skoro zaczęły im nagle przeszkadzać rzeczy, na które kiedyś nie zwracali uwagi zaślepieni miłością, to może był to znak, że przestali się darzyć uczuciem.
          To nie chodziło o to, że ona nie wzięła prysznica. Jemu zaczęła przeszkadzać jej praca, której była oddana od dłuższego czasu.
          Film ma potencjał, ale nie do końca wykorzystany. Zajmuje 1,5h (ja oglądałam na dwa razy) i jest to nudne 1,5h, ale nie można mu zarzucić braku sensu.

• klaaaraaa klaaaraaa

Ok, może powód dobry jak każdy inny. Ale ten dialog... "mój odbyt i tak nie miał brać udziału w dzisiejszych rozrywkach"... serio?

• Binula Binula

Ja w ogóle tego dialogu nie zrozumiałam. Ona pracowała jako niania dla zwierząt, co jej odbyt miał do tego?

• perhapsmardybum perhapsmardybum

Robiła wcześniej kupę i o to chodziło mężowi

• Binula Binula

aha:-) Chyba mam za duże wymagania, bo na coś tak prostego nie wpadłam:-)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true