PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299151}
4,3 4 298
ocen
4,3 10 1 4298
Seed: Skazany na śmierć
powrót do forum filmu Seed: Skazany na śmierć

No kibel straszny!!! Ostatni raz obejżałem film bez sprawdzenia go na filmwebie. Reżyser powinien
zmienić leki bo trochę mu się odkleja.

szczepan_kali

Tobie sie odkleja. Może pozwól, że ludzie sami zadecydują czy obejrzą, czy nie? Nie jesteś od tego, żeby tutaj pisać wszystkim, żeby nie oglądali i narzucać swoją opinie. Czemu nie wyrazisz jej w normalny sposób? Poza tym filmweb jest wylęgarnią półmózgich wielkich krytyków filmowych 21 wieku, którzy stawiają dobrym filmom chujowe oceny i zaniżają średnią.

ocenił(a) film na 1
InuSama

nikomu niczego nie narzucam wyraziłem swoją opinie... bo po to jest ta strona !!!! zanalazł się obrońca internetu! a ty posrańcu czemu krytykujesz FILMWEB i narzucasz swoje zdanie !!! Bo po to jest internet wolność słowa .

szczepan_kali

A Ty bezmózgi analfabeto do książek nie do filmów! Naóm siem pisować kretynie!

ocenił(a) film na 1
ValeTudo

Nie no kuźwa Miodek się znalazł! Do wideł a nie do kompa.

InuSama

FILM NIE JEST ZŁY ALE NIE NALEŻY NIC JEŚĆ PRZY OGLĄDANIU (PRAWIE ZWYMIOTOWAŁEM) A NIE JESTEM TYPEM WRAŻLIWCA OGÓLNIE DOBRA FABUŁA GRA AKTORSKA ,JEDNAK UWAŻAM ŻE TO NIE JEST HORROR TYLKO DRAMAT PSYCHOLOGICZNY OBRZYDLIWE SCENY STRACHU NIE CZUŁEM WCALE..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones