PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33571}

Sekcja 8.

Basic
7,3 30 696
ocen
7,3 10 1 30696
5,6 5
ocen krytyków
Sekcja 8.
powrót do forum filmu Sekcja 8.

może mi ktoś błagam wyjaśnić coś czego nie rozumiem: SKĄD BYŁA PEWNOŚĆ że John Travolta będzie poproszony o rozwiązanie tej sytuacji?

UWAGA SPOILER PONIŻEJ

UWAGA SPOILER PONIŻEJ

UWAGA SPOILER PONIŻEJ

UWAGA SPOILER PONIŻEJ

UWAGA SPOILER PONIŻEJ

UWAGA SPOILER PONIŻEJ

Skoro mieli dojść do tego kto tym narkotykowym interesem kieruje, a kierował tym DALY (STALES) i o niego chodzilo i Daly (Stales) chcial rozwiązać zagadkę w której zlecił zabicie Samuelsona i poprosil o to Travolte ktory byl najlepszy? To przeciez samobojstwo dla siebie samego, skoro Daly (Stales) byl odpowiedzialny za przekrety i poprosil Travolte zeby to odkrył tak? Czy mial nadzieję że to nie wyjdzie ale dla pewności otruł tego chłopaka ze szpitala?

ocenił(a) film na 6
Friese

cHODZI MI o to ze DLACZEGO sekcja 8 miala pewnosc ze zostanie do tego wybrany Travolta?
przeciez upozorowali smierc prawie wszystkich, 1 byl w szpitalu, a drugi zeznawał i mieli odkryc kto stoi za tym pzremytem narkotykow .. i tylko Travolta pozostał z tej sekcji 8 - i jego, Johna Travolte akurat DALY (SALES) poprosil o rozwiazanie zagadki?

przeciez jakby pozostawil to tej lasce to by nie doszli do tego kto stoi za interesem - czyli ze DALY... i DALY wiedzial ze ona jest za slaba dlatego poprosil Travolte by Travolta odkryl prawde - czyli ze DALY (SALES) jest na gorze tych itneresow. Przeciez to nie jest logiczne albo ja czegos nie kumam.

Proszę o pomoc :D

Friese

To nie Styles poprosil o Travolte tylko Dunbar aka Pike podczas przesluchania...

ocenił(a) film na 6
darkoziel

sluszna uwaga. Potem Styles niechetnie zareagowal na to

ocenił(a) film na 8
Friese

Jakoś nie ma odpowiedzi, a swoją drogą też mnie to ciekawi.

chemas

Poprosił Travoltę, bo uważał go za przekupnego - gdyby doszedł do prawdy, zaproponowałby mu łapówke

ocenił(a) film na 8
avelonka

W rzeczy samej