PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33571}

Sekcja 8.

Basic
7,3 30 768
ocen
7,3 10 1 30768
5,2 4
oceny krytyków
Sekcja 8.
powrót do forum filmu Sekcja 8.

Do wyjaśnienia

ocenił(a) film na 7

1)Co zostało tak naprawdę wymyślone i ukartowane? Chodzi mi o zajście w bazie. To, że część rzekomo nieżyjących, żyją? Czy całe zajście w bazie zostało wymyślone, wszystkie historyjki zostały zmyślone i nikt nikogo nie zabił?

2) Jeśli do niczego nie doszło, to o co chodziło z Kendallem. Czemu on leżał na łóżku i czy rzeczywiście on umarł, bo ktoś go tam zatruł? Jaki to ma związek z tym zajściem?

ocenił(a) film na 7
DorianT

Moim zdaniem na koniec powinni pokazać czwartą, pełną wersję prawdziwej sceny w bazie. Bez tego wydaje się niedokończone.
Dojść doszło. Na pewno zginęli Kendall i Miller.

ocenił(a) film na 9
Alex_Tyler

O widzę, że przyszła jakaś pora na odkopy.
Ja uważam, że po prostu twórcom się wszystko pokręciło, bo tak bardzo chcieli widza zaskoczyć, że zepsuli logikę.
Bo rzekomo chcieli w ten sposób zastawić pułapkę na tych co handlują narkotykami i tych co chcieli zabić Westa? Tylko co z tego skoro West nie zginął, a Kendall twierdził, że widział martwego Westa nad którym ktoś tam stał, gdyby wiedział, że West żyje to przecież nie opowiadałby jakichś głupot, poza tym po co niby ten Dunbar niósł Kendalla na plecach i kogoś zastrzelił, wtedy co widzieli go z helikoptera?

ocenił(a) film na 7
MaMiX

Pamiętam, że jak oglądałem miesiąc temu nasunęło mi się jeszcze kilka innych nieścisłości.

ocenił(a) film na 7
DorianT

W dżungli na pewno zginął Miller i prawdopodobnie także Castro. To tym dwóm dowódca bazy zlecił zabicie Westa. Dunbar niósł rannego Kendala i podczas tej czynności został ostrzelany przez Millera którego zastrzelił.
Dunbar i Kenadal byli członkami tajemniczej grupy o nazwie 8. Podobnie jak i reszta zespołu z dzungli poza Millerem i Castro.
W szpitalu zmarł (został otruty) Kendal i to był jedyny cżłonek 8 który poniósł smierć w tym filmie.

Nie wiadomo co się wydarzyło w dżungli. Wiadomo tylko tyle ze zginęli Miller i chyba Castro. Nie wiadomo jak doszło do strzelaniny. Zgaduję, że Miller i Castro chcieli zabić Westa ale członkowie 8 im to uniemożliwili i stad wywiązała się strzelanina w której ranny został Kendal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones