PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379766}

Sekret jej oczu

El secreto de sus ojos
7,2 26 503
oceny
7,2 10 1 26503
6,2 4
oceny krytyków
Sekret jej oczu
powrót do forum filmu Sekret jej oczu

Gdzie ten twist?

ocenił(a) film na 6

Oczekiwałem jakiegoś zaskoczenia, ale się zawiodłem. Myślałem, że twist będzie dotyczył zabójcy kobiety, a tu taka lipa. Scenarzysta chyba nie miał już pomysłów. W ostatnich minutach filmu dowiadujemy się, że Gomez nie żyje, a chwile później, że jednak żyje i jest przetrzymywany w celi. To ma być kryminał? Przecież jest tylko jeden podejrzany. I to właśnie on jest zabójcą. Gdzie to zaskoczenie? Strasznie jestem zawiedziony po seansie...

McGyverPL

potwierdzam, scenariusz slaby, zwrotow absolutnie zadnych, dla mnie 5/10 i zawod

prostareposta

a to czasem nie byl film o milosci a zagadka kryminalna byla tylko dodatkiem?

ocenił(a) film na 9
Freddie

Moim zdaniem to bardzo dobry film! Nieśpieszny, świetne dialogi, super gra aktorska. Wiele scen zapada głęboko np. pożegnanie na dworcu i ten pocałunek bez pocałunku-; scena przesłuchania gwałciciela, no i na koniec prywatne dożywotnie więzienie. Pięknie pokazana przyjaźń, poczucie straty, tęsknota, miłość, cierpienie.

ocenił(a) film na 8
Freddie

Sądzę, że wątek kryminalny jak i miłosny w tym filmie były równorzędne. Film jest tak naprawdę dramatem kilkorga ludzi. Tu http://www.filmweb.pl/reviews/Historia+w+spojrzeniach-10429 w komentarzu napisałem nieco więcej o filmie. Szkoda tylko, że oceny są zaniżane przez ludzi takich co nie potrafią dostrzec głębi i wartości filmu (a nie wiele jest produkcji co mają to w sobie), ani nawet nie zauważyli o czym tak naprawdę jest film, a jedynie szukali w nim kolejnego, nudnego typowego kryminału, którego fabuła niemal zawsze ma jeden schemat, tacy się zawiedli na nim, a jak dla mnie bardzo dobrze, że produkcja poszła zupełnie innym, oryginalnym torem.

Zihat

jaka jest w takim razie wartosc i glebia filmu?

sam uwazam, ze jest on zbudowany z wielu kondygnacji, ktore mogloby sie wydawac ze sprawiaja problem w zrozumieniu fabuly, ale w rzeczywistosci potrafi sie sprawnie ocenic czas w filmie.

w czym objawia sie wartosc filmu - w poruszeniu wielu zawilych zyciowo watkow? czym jest ta opisywana przez Ciebie glebia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones