PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555586}

Sekretne ściany

Secrets in the Walls
4,5 999
ocen
4,5 10 1 999
Sekretne ściany
powrót do forum filmu Sekretne ściany

Film może nie należy do szczególnie strasznych, jednak jest interesujący od początku do końca. Póki co, jest jednym z nielicznych "horrorów", którego trzyma się też fabuła. Jeżeli spodziewacie się po nim strasznych doznań - mogę zapewnić, iż takowych nie ma. Jednak jeśli chcecie obejrzeć film, który zabije Waszą nudę - śmiało. Oceniam go 7/10, gdyż horror powinien być także straszny.

adka_nadka

Straszny czy nie to pojęcie umowne w kontekście różnych widzów ,najważniejsza jest treść ,sensowny przekaz i ciekawie przedstawiony temat filmu .To ,że niektórzy ludzie śmieją się irracjonalnie na horrorach nie klasyfikuje filmu do komedii .

adka_nadka

Racja :) Fabuła super, może nie ma super efektów i widać, że to film raczej nisko budżetowy mimo to ogląda się go z zaciekawieniem. 6/10 :)

adka_nadka

Podoba mi się ten wpis "Póki co, jest jednym z nielicznych "horrorów", którego trzyma się też fabuła". Ciekawe co to takiego do tej pory oglądnęła adka_nadka.....
A poza tym to film bardzo przewidywalny i nużący. Typowy telewizyjniak z jakiegoś axn.

ocenił(a) film na 1
adka_nadka

Fakt faktem nie należy do strasznych ani do ciekawych, współczuję ludziom, którzy jak ja zmarnowali na niego ponad godzinę życia, gniot jakich mało, fabuła niby jest ale nudna jak nie mogę, ogólnie nie polecam, szukajcie czegoś innego.Treść najważniejsza o czym tu mowa, przespałam chyba połowę ale nie wiem bo jak wstałam to w sumie nic nowego się nie stało. Najbardziej ciekawy moment to ten z murzynką w ich domu, zresztą najbardziej i tak z tego filmu zszokował mnie fakt, iż zajączek wielkanocny nie istnieje. Gniot, gniot, gniot nad gniotami. Chała i tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones