PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107587}

Sekretne życie Waltera Mitty

The Secret Life of Walter Mitty
7,0 110 854
oceny
7,0 10 1 110854
6,4 26
ocen krytyków
Sekretne życie Waltera Mitty
powrót do forum filmu Sekretne życie Waltera Mitty

Jak dla mnie wszelkie „ochy” i „achy” zachwytu nad filmem są grubo przesadzone. Owszem film fragmentami – szczególnie tymi parodiującymi inne produkcje made in Hollywood – jest zabawny, intrygujący i czasem wzruszający, ale tak na dobrą sprawę cały obraz to historia zagubionego wewnętrznie „gryzipiórka”, chwilami potwornego marzyciela szukającego poprzez morza i kontynenty zdjęcia, a tak naprawdę swojego lepszego-nowego życia. Dla mnie to zbyt ckliwe, naiwne i oczywiste. U mnie tylko 4. na 10 i to za….Daewoo Matiza.

ocenił(a) film na 4
robben76

Dokładnie poza tymi parodiami to nic w tym filmie ciekawego nie ma, po co robić kolejny film w którym trzeba pokazać że jak wstaniesz za biurka i chwytasz za życie to się w końcu coś uda i posmakujesz chwili, nabierzesz pewności

ocenił(a) film na 7
McWilku

Film nie trafił w wasze gusta i tyle. Najbardziej podobały się wam sceny pariodiowe? - mi najmniej, ale nie będę pisał "po co robic kolejną parodię"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones