PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107587}

Sekretne życie Waltera Mitty

The Secret Life of Walter Mitty
7,0 110 787
ocen
7,0 10 1 110787
6,4 26
ocen krytyków
Sekretne życie Waltera Mitty
powrót do forum filmu Sekretne życie Waltera Mitty

zbyt duża bajka

ocenił(a) film na 5

film jest tak irraconalny i chwilami sprzeczny ze zdrowym rozsądkiem, ze przez ludzi lubiących mieć choć odrobinę realizmu w filmie, nie do zaakceptowania, nawet jako lekka komedyjka.

spodziewałem sie czegos lepszego

ocenił(a) film na 10
nunu85

Ten ma w sobie masę realizmu, po prostu zbacza z torów kilka razy aby dać się ponieść wyobraźni, emocje, ukazuję to co naprawdę tem bphater sobie wyobraża. Jest to piękny film o marzeniach, które mogą być zrealizowane w każdym wieku.Opowiada o pięknej przyjaźni, wiarze w siebie i determinacji. Jest to także film rodzinny poniekąd a z tej rodziny ta wiara się wywodzi
Praktycznie każdy facet się w nim odnajdzie jeśli tyko go zrozumie.

ocenił(a) film na 8
Dimitriev

Nie tylko facet ;) piękny film i ja, mimo, że mężczyzną nie jestem, znalazłam kilka cech wspólnych między mną a Walterem. Chociażby "daydreaming". Całe szczęście moje marzenia często się zmieniają w rzeczywistość, o ile się nie poddaję i dążę do ich spełnienia. Swoją drogą - świat byłby piękniejszy, gdyby był pełniejszy takich mężczyzn jak filmowy Walter - o dużej inteligencji emocjonalnej i wrażliwości :)))

ocenił(a) film na 10
nunu85

@nunu85, jeśli ten film jest dla ciebie irracjonalny, to który jest racjonalny? Pewnie "Moda na sukces", bo tam przecież grają prawdziwi ludzie?

Sony_West

Racjonalny film to Przebudzenie z DeNiro i Wiliamsem, Stalowe magnolie, Burza stulecia. Jest masa filmów racjonalnych. Ale rozumiem, że ten może się komuś podobać. Fajna bajka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones