PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 244 741
ocen
7,1 10 1 244741
6,0 18
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

Stephen King. Gdyby nie jego książka, ten film by nie powstał. Mimo że nie miałem przyjemności jej przeczytać, sięgnąłem po ekranizację w nadziei, że trafiłem na przyzwoity thriller. Jakże się pomyliłem...

Aktorzy co prawda zagrali poprawnie i powiedzmy sobie szczerze, przeciętnie. Historia jest z lekka intrygująca i buduje średnie napięcie. Ale co z tego, skoro film nie wywołuje u widza jakichkolwiek emocji? Ja obejrzałem sporo thrillerów i sceny akcji w trym konkretnym oglądałem z przymrużeniem oka. Niby dobrze, ale nie do końca. Liczyłem na gęsty klimat i zarysowaną aurę tajemniczości - nie dostałem tego. Dostałem natomiast prawdopodobną historyjkę, lecz słabo zgraną i zmontowaną. W efekcie mizerną i momentami nudną.

Rola Deppa może podwyższyć ocenę mniej wygórowanych widzów nawet do dwóch gwiazdek, ale dla typowego zjadacza thrillerów i kryminałów, będzie to najwyżej przystawka. Po zakończeniu czuć lekki niedosyt. Mimo że nie wyszło tak tragicznie, na ocenę poniżej i powyżej 6/10 u mnie nie zasługuje. Chcecie specyficzne i naprawdę dobre mroczne historie? Polecam koreańskie kino, chociaż nie każdemu może się spodobać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones