PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 244 523
oceny
7,1 10 1 244523
5,9 17
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

Na polsacie 22.07

użytkownik usunięty

o 21 55
Ktoś obejrzy?

ocenił(a) film na 7

Ktoś na pewno... Ja oglądałam wczoraj na dvd i muszę przyznać, że jak dla mnie to jest film na jeden raz ;]

ocenił(a) film na 7

Dzięki że o tym napisałaś :) Miałem obejrzeć dzisiaj ale skoro niedługo będzie w tv to poczekam.

Ja w sumie nie ;) wolę napisy niż lektora. Kurcze przypomniał mi się ten film i go se oglądnę dzisiaj ;D

cholera przegapiłam... no nic ,od czego są odtwarzacze na stronach...

Canibalistic

yyy przecież to podobno dopiero 22 lipca :D a dzisiaj jest 15 ;)

na pewno obejrzę, bo jeszcze go nie widziałam :)

ocenił(a) film na 7

ja chętnie zobacze, bo jeszcze nie widziałam, ale własnie wolę napisy niż lektora..

ocenił(a) film na 8

Mnie babcia prosiła żebym nagrała więc na pewno obejrzę. Poza tym bardzo lubię ten film.

ocenił(a) film na 5

Napisz mi proszę, jaki sens oglądać film na Polsacie, skoro reklamy przedłużą go o godzinę? No chyba, że ktoś ma nagrywarkę.

ocenił(a) film na 5
tonik1983

ja mam dwie nagrywarki i na pewno obejrzę na polsacie

ocenił(a) film na 8

Na pewno obejrzę :)

obowiązkowo będę oglądać. Szkoda, że z lektorem... ale cóż

Ja będę. Już z pięć razy oglądałam, ale sobie nie odpuszczę. :P

ocenił(a) film na 7
TheBlackPearl

TAk ja tez koniecznie musze obejrzec !!

ocenił(a) film na 7

Świetnie się po książce ogląda, na pewno zobaczę.

Może. Zalezy, czy nie będę zmęczona. Mimo że uwieeeelbiam Johnnego i w sumie nawet dla niego powinnam to obejrzeć, to nie wiem, czy nie wolę kiedy indziej,a w spokoju no i ważniejsze z napisami. Zobaczę jeszcze :D

Spróbuje obejrzeć. Chociaż nie wiem czy uda mi się wytrzymać do końca. Film musi być naprawie baardzo ciekawy żeby miało się chęć przeczekiwać te wszystkie reklamy na polsacie..

dzisiaj oglądam :)

Również oglądam ; ) Zniwelujemy przynajmniej nieco ilość osób, które chcą film obejrzeć, bo nie wiem czy wiecie, ale "Sekretne okno" prowadzi w tym małym rankingu na filmwebie.

ocenił(a) film na 8

chętnie zobaczę Deppa. dzisiaj. ^^
tym bardziej, że nie oglądałam jeszcze "Sekretnego okna"...
tym bardziej, że już dosyć dawno nie widziałam johnnego w roli normalnego faceta...zwykle były to kreacje burtonowskie (które tak dla wyjaśnienia uwielbiam).
i pomimo tego lektora.

cynamon91

Chętnie obejrzę :)

cynamon91

Depp chyba nie nadaje się na normalnego faceta ;) Miłego seansu!

Również sobie go obejrzę :DD

ocenił(a) film na 7

oczywiscie :)

ocenił(a) film na 7
GoHa

w taka pogode na tez obejrze, a co.

Zdecydowanie obejrzę, pora nacieszyć oko pięknym i jędrnym JD :D <3

ocenił(a) film na 6

Możliwe, że obejrzę, bo wiele razy widziałam, że był emitowany w telewizji, ale nigdy jakoś nic nie skłoniło mnie do obejrzenia.

Ja na pewno obejrzę. Lubię i Kinga, i Deppa. :D

ocenił(a) film na 8

Ja właśnie mam zamiar dzisiaj : D życzę wszystkich miłego oglądania za 30 min się zacznie :)))

Spinel

Ja też. Jestem fanem Kinga, a Depp i Turturro są genialnymi aktorami. Jeszcze tego nie widziałem, więc jestem ciekaw, tylko niestety koleżanka mi zdradziła zakończenie :-(

użytkownik usunięty

No to zaczynamy...własnie zaczyna sie film.. miłego seansu życzę wszystkim uzytkownikom....aaaaa jezeli mogę dodac to za tydzień o tej samej porze bedzie film "Dracula" 1992r z Garym Oldmanem i Winoną Ryder :))

Jako fanka Kinga oraz Deppa, obowiązkowo muszę zobaczyć. ;)

o rany... Oglądałam ten film 2 razy w ciągu 2 dni... :)
Teraz oglądam Czerwoną Róże online i nie mam czasu oglądać sekretnego okna :)
a co do Draculi to chętnie obejrzę :)

ocenił(a) film na 8

hahaha, nie wiedziałam, że to dziś w tv a właśnie na kompie obejrzałam xd

ocenił(a) film na 8

pokusiłam się po raz kolejny i nie żałuję:)

Oglądałam i muszę powiedzieć, że końcówka mnie zaskoczyła. Ktoś jeszcze zauważył jak po reklamach Polsat wyświetlił na tym pasku u góry z tytułem filmu "Sekretne Dno" zamiast "Okno"? :D Zastanawiam się czy to miała być jakaś aluzja. (;

ocenił(a) film na 8

Ja widziałam przed chwilą po raz pierwszy i powiem, że atutem jest Johnny Depp. Film jest ok. Ależ uproszczona opinia :) + dla mnie jest to, iż jest historia o pisarzu, uwielbiam takie. Film 8/10

ocenił(a) film na 9

Ja obejrzałam i to po raz pierwszy, jestem mile zaskoczona, oceniłam dość wysoko (9/10) i długo jeszcze będę pod wrażeniem tego filmu. Bardzo, bardzo mi się podobał!

ocenił(a) film na 10

aj nie zdazylem :

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones