PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 244 741
ocen
7,1 10 1 244741
6,0 18
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

No nie podzielam tej fali zachwytów nad tym filmem pomimo tego że zakończenie jest na prawdę dobre. Przez większość seansu akcja jak na mój gust jest za spokojna, za dużo wątku "rozwodowego" i jakichś kompletnie nieciekawych dialogów gł. bohatera z żoną itd. Muzyka na szczęście trzyma dobry poziom i aktorsko Depp i Turturro wypadają nieźle ale mimo wszystko to za mało bym miał uznać film za niezwykle udany a raczej za niezwykle mało intrygujący od pewnego momentu ( bo początek owszem wzbudza zainteresowanie ). Nie wiem jak w książce Kinga bo nie czytałem ale tutaj cała historia opowiedziana jest w stylu, który mi niezbyt odpowiada jednak aktorstwo i zakończenie ratują film przed niższą oceną. Nic nadzwyczajnego chociaż dla niektórych fanów Kinga pewnie arcydzieło, ale tak to już jest z zagorzałymi fanami. Zdecydowanie za mało "mocnych" scen i dobrych dialogów żeby film z tak spokojną narracją miał mnie zachwycić.

ocenił(a) film na 8
armarange

Byłem na tym filmie w kinie, teraz wróciłem do niego po 13 latach i gorzej go odebrałem. Na plus Turturro jako Shooter dosyć spokojnie gra ale jest osobnikiem budzącym niepokój. Depp hmm ostatnimi laty ciagle biega z podmalowanymi oczami i macha szabelką. Tutaj gra, miła odmiana. Jego 'przemiana" w Shootera w koncowce filmu nie jest jakas spektakularna aktorsko. Widywalem lepsze kreacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones