PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 244 736
ocen
7,1 10 1 244736
6,0 18
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

dla mnie bomba:)

ocenił(a) film na 8

Ale to dlatego, ze uwielbiam takie kino i samego Deppa:) Powiem tak, mnie film trzymal w napieciu do konca. Nie mialam przyjemnosci przeczytac ksiazki SK, wiec nie wiedzialam jak sie skonczy. I mnie zaskoczyl, bo typowalam kogos innego na zabojce. Co do samego Deppa. Idealnie nadaje sie na menela, bezdomnego, brudasa:) Juz tak przesiaklam jego minami z "Piratow", ze teraz w powaznych scenach parskam smiechem. Tak bylo i tym razem. Ma chlopak jakas taka maniere:) Byla scena w samochodzie jak musial wyjac srubokret. I robil to z taka mina, takim obrzydzeniem, takimi gestami, ze od razu widzialam Kapitana Sparrowa :) Ale wybaczam mu. Film polecam, bo wg mnie jest co najmniej dobry. Nie ma tam jakis strzelanek, ale to nie sensacja. Film moze sie podobac. Polecam:)

ocenił(a) film na 10
narayanka

Opowiadanie ma inne zakończenie,więc nie miałabyś spoilera:)

ocenił(a) film na 8
Deppomaniaczka

A zdradz prosze jakie jest zakonczenie w opowiadaniu:)

ocenił(a) film na 10
narayanka

Jestem w połowie i nie mam czasu skończyć.Opowiadanie w niektórych momentach strasznie sie ciągnie,.Najlepiej samemu przeczytać.Jak coś to mam w kompie,możemy się dogadać,to Ci wyślę.

ocenił(a) film na 8
narayanka

Dla mnie jeden z lepszych filmów, dlatego że lubię ten typ filmów, oczywiście tego aktora, a już uwielbiam Stephena Kinga, który napisał opowiadanie wg którego powstał ów film:) Może dlatego tak wysoką notę dałam, ale cóż będę wracać często do tego filmu...no Depp, wręcz mnie rozbraja tym jak jak zagrał postać Morta Rainey'a, taki rozczochrany ...boskie;))

ocenił(a) film na 8
narayanka

Wypisują o tej jego ruchomej szczęce na FW - i coś w tym jest. Facet uruchamia mięśnie twarzy olewane przez większość populacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones