PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 658 669
ocen
7,8 10 1 658669
7,7 40
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja
ocenił(a) film na 10
eltoro10000

To jest zdaje sie plakat autora Pągowskiego, jednego z najlepszych grafikow od plakatu na swiecie, jak nie masz pojecia o sztuce to sie nie wypowiadaj, bo sie mega osmieszyles.

triple_x_OG

A, jeśli to plakat "zdaje się Pągowskiego", to zmienia postać rzeczy. Oczywiście , w takim razie to zajebiście piękny plakat...W końcu dzieło "jednego z najlepszych grafikow od plakatu" nie może się nie podobać. No, chyba, że ktoś się nie zna... ;-)
P.S.
To plakat "zdaje się" Kościelniaka, co nie zmienia faktu, że stanowczo mi się nie podoba, ponieważ kieruję się własnym gustem, a nie nazwiskiem twórcy, jak przeciętny snob, udający, że się zna na sztuce...
I kto tu się ośmieszył, panie mega znafco... ;-)
Ale czego się spodziewać po kimś, dla kogo "Rambo" to arcydzieło...;-)))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
adlerxx

Nie wiem kim jesteś, ale zglaszam cie za durne insynuacje i pomówienia. Nie mam zamiaru byc zniesławianym przez jakigos trolla i podrzegacza internetowego na etacie, ktory widać donosi na wszystkich bez zadnych przyczyn. Juz masz bana za pomówienia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
adlerxx

Chłopczyku, ponosi cie fantazja, ale juz niedługo. Zglosilem, cie za oszczerstwa. Ktos ci zalazł za skórę widocznie i chwałą mu za to, trollem widac jestes nieprzeciętnym. Wysłałem do admina twoje wypowiedzi, obrażasz innych, to licz sie z ty, że ci zablokują konto trollu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
adlerxx

Po pierwsze z jakiej paki mieli by mi zablokować konto, a po 2gie to chorym psychicznie ludziom, jak ty, powinni zakazać dostępu do internetu. Miesza ci sie rzeczywistość z fikcją, widocznie nie masz nic do roboty, po za notorycznym trollowaniem. Za co ty mnie trollu zgłosiłeś? Podstaw nie masz, a ja mam, zgłosiłem do wszystkich możliwych adminow za te oszczerstwa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
adlerxx

Nie, nie wiem, nie mam takich chorych wizji i omamow jak ty. Nie masz zadnej podstawy do zglaszania, za to ja ciebie zglaszam regularnie, forumowy błaźnie, trollu doskonaly.
Ktos kto ci "podrobil" konto musi byc bardzo poczciwym czlowiekiem, że tępi takiego wrzoda na dupie.
Jeszcze raz mnie bedziesz znieslawial i obrażął, to napisze nie tylko do oro, ale do osoby, ktora ma koncowy wplyw na blokowanie kont.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adlerxx

Domyślałem się tego. To samo słownictwo i maniery.

ocenił(a) film na 10
eltoro10000

Przypomnę ci może, że gdy pisałeś o ocenie filmów, to stwierdziłeś, że znaczenie mają przyznane nagrody, opinia zawodowych krytyków. Gdyby zatem zastosować te same kryteria, to raczej opinia krytyków na temat jakości plakatu więcej znaczy od twojego gustu. No ale po co stosować te same kryteria, kiedy chce się postawić na swoim?

użytkownik usunięty
eltoro10000

co to kurde jest?


kiedys tez tak robilem gdzies na moim koncie, ogladalem se spokojnie filma a tu nagle: BAN! dostales bana na mozliwe 3/4 powiedzmy miesiace;/

Ja nie dostałem bana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones