PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638531}

Sekstaśma

Sex Tape
5,4 76 094
oceny
5,4 10 1 76094
3,6 9
ocen krytyków
Sekstaśma
powrót do forum filmu Sekstaśma

tak, obejrzyj!

ocenił(a) film na 9

Dla tych, co się zastanwiają czy warto oglądać, prosty komunikat - koniecznie!!! No już dawno się tak nie uśmiałam, gro oburzonych, to nic innego jak ludzie o innym poczuciu humoru. Bo niewątpliwie, humor w tym filmie jest dość specyficzny. Ja tam lubię American Pie (do wesela), Road Trip, Kac Vegas czy inne podobne filmowe absurdy.....ci, co gustują w Woodym Allenie tylko (skądinąd też godny uwagi), nie polubią. Kino ambitne to nie jest. Komedia fantastyczna, prześmieszna, jak najbardziej.

ocenił(a) film na 8
bara_bara

Zgadzam się z Tobą. :) I trochę mi ulżyło po Twoim komentarzu, bo tyle naczytałam się nieprzychylnych recenzji na temat tego filmu, że myślałam, że coś ze mną jest nie tak, że on mi spodobał się! :D :D

ocenił(a) film na 7
bara_bara

Zgadzam sie w calej rozciaglosci. Nie spodziewajac sie ambitnego humoru mozna sie calkiem dobrze bawic. Fabla oczywiscie przewidywalana miejscami infantylna ale w wielu miejscach pozwala sie posmiac ;-)

ocenił(a) film na 8
bara_bara

a ja lubię woodiego allena i pomimo tego film bardzo mi się podobał.
już po trailerze wiadomo, że nie ma co się nastawiać na ambitną produkcję, ale mówiąc szczerze dawno nie oglądałam komedii na której tyle się śmiałam co na sekstaśmie ;)

bara_bara

od ilu lat ten film? :P

ocenił(a) film na 3
bara_bara

Początek śmieszny, ale potem ... tragedia, dno i niestety humor dla bardzo mało wymagającego widza. Aż szkoda, że tacy fajni aktorzy grają w takiej szmirze.
Nie polecam!

bara_bara

potwierdzam. zabawna komedia, ale zdecydowanie dla par z pewnym doświadczeniem, czytaj wieloletnim związkiem i dziećmi. myślę, że dla młodzieży ani śmieszny ani ciekawy.

ocenił(a) film na 9
lds

Dokładnie to sam chciałem napisać. Trzeba troszkę przeżyć, by zrozumieć te problemy i pośmiać się do łez... z samych siebie :D

ocenił(a) film na 5
bara_bara

nick masz adekwatny do filmu haha

ocenił(a) film na 2
bara_bara

Też lubię filmy typu American Pie, Kac Vegas czy Road Trip ale ten porównanie tego filmu do wcześniej wspomnianych w mojej ocenie to obraza.

ocenił(a) film na 4
zieloneczek

Dokładnie! Dziękuję;)

ocenił(a) film na 1
bara_bara

Ja nie gustuję w Woody Allenie, American Pie lubię całą serię, również resztę co wymieniłaś, ale tego po prostu nie mogłem strawić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones