PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385716}

Sen na jawie

Sleepwalking
6,4 2 678
ocen
6,4 10 1 2678
Sen na jawie
powrót do forum filmu Sen na jawie

poniżej oczekiwań

ocenił(a) film na 4

oczekiwałem czegoś więcej brakuje wielu scen z fotek i zwiastunów przez co film mógł być dłuższy oglądało się go dość ciekawie wciągał ale mimo to poniżej oczekiwań

ocenił(a) film na 10
Adiskuter

ten film uratowała gra AnnySofi Robb,gdyby nie to ,to ten film byłby jedną wielką sraką.

ocenił(a) film na 5
Adiskuter

Według mnie film jako mało znany; na filmweb przez tyle czasu istnienia osiągnął pułap tylko prawie 800 głosów, zaś na IMDB ponad 2,200 głosów, trafiłem na niego poprzez AnnaSophia Robb i szczerze gdyby ona nie grała w tym filmie to bym nawet na niego nie spojrzał. A co do filmu to podzielam wasze zdanie. Film nudny, mógłby być lepszy, AnnaSophia trochę go podreperowała ale nie wystarczająco, więc ogólnie film ogląda się ciężko. Często nudnawy. Ogólnie według mnie 5/10 ze względu na AnnaSpohia'ie

Mit28

Droga dziatwo dopóki będziecie smarki z nosa połykać i wyjęty palec z tyłka oblizywać, dopóty nie będziecie w stanie docenić tego świetnego skądinąd filmu. Jak wyrośniecie z Transformersów oraz pieluchomajtek, wówczas może coś wam zaświta w tych muszlach klozetowych na karku.

ocenił(a) film na 6
alpagaSatana

zdawało mi się, że to subiektywna ocena.

Ja się wahałem pomiędzy 6 a 7, ale zostałem przy 6.
Warto obejrzeć, ciekawa historia, ale film nie jest jakichś wysokich lotów.
Właściwie początek nudawy, potem przy 2/3 filmu obstawiałem 6/10 a przy ładnej ostatniej połowie filmu zastanawiałem się, czy 7. Ale sama końcówka nie nadrabia wszystkiego

ocenił(a) film na 9
Adiskuter

film dobry w kilku momentach może i jest nudy jak to w dramatach ale myślałem że będzie bardziej "smutny" miałem ochote popłakać a tu lipa

ocenił(a) film na 9
neo1672

Jak chcesz coś smutnego i do tego z AS Robb to koniecznie obejrzyj "Have Dreams, Will Travel".
Sen na jawie dobry film, pozdro.

ocenił(a) film na 6
krystix

ja też myślałam, że to będzie coś lepszego, ogólnie nie taki zły, ale zakończenie zwalone ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones