PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1100}

Sens życia wg Monty Pythona

The Meaning of Life
7,9 130 055
ocen
7,9 10 1 130055
7,8 30
ocen krytyków
Sens życia wg Monty Pythona
powrót do forum filmu Sens życia wg Monty Pythona

Szczególnie drażniący dla wyznawców religii rzymsko-katolickiej i ludzi którzy wiedzą jaki jest
sens życia.

robcraft

Jestem wyznawcą tejże religii i znam sens życia a film był genialny. Włącznie z... Eeeeevery sperm is saaaaaacred...! ;D
Jak już tłumaczyłem jakiemuś milionowi ludzi twierdzących, że jestem pomiotem diabła bo słucham Samaela - nie muszę zgadzać się z poglądami artysty, by docenić arcydzieło ;)

ponder

Spoko, spoko, co do religii katolickiej to dobrze, że są ludzie z jakąś dawką autoironii , ale co do sensu życia - wiesz jaki jest sens życia, powiadasz...no to nie wiem czy zrozumiałeś ten film.

ocenił(a) film na 8
ponder

Jak znasz sens zycia to podziel sie tym z nami. Wiesz ilu ludzi moglbys wyciagnac z depresji, nie mowiac juz o tych, ktorym mozesz uratowac zycie.

Mathias_13cool

To może ja go wyręczę podając sens życia: "Bądź miły dla ludzi, nie obżeraj się, czytaj książki, chadzaj na spacery i próbuj żyć w zgodzie z ludźmi innych wyznań i narodowości."

;)

ocenił(a) film na 10
ROKKYU

Z której strony nie spojrzeć to nie jest sens, tylko Twoja recepta na dobre życie ;) Moim zdaniem sensem życia jest samorealizacja i dążenie do szczęśliwości w możliwie największej ilości aspektów życia. Z biologicznego punktu widzenia jest to przetrwanie życia jako takiego, poprzez selekcję naturalną gatunków. Jeszcze dalej, sądziłbym, że mamy taką samą celowość istnienia jak każda forma energii we wszechświecie, a więc naszym sensem, jest sens istnienia wszechświata - my jesteśmy jego małym trybikiem, który okazał się niezbędny do jego istnienia. Dlaczego? Dlatego, że istniejemy ;)

użytkownik usunięty
ponder

Sens życia z Bogiem jak i bez Boga. Powiedz proszę jaka to różnica.

robcraft

Trafna uwaga:)

ocenił(a) film na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones