PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1100}

Sens życia wg Monty Pythona

The Meaning of Life
7,9 130 036
ocen
7,9 10 1 130036
7,8 30
ocen krytyków
Sens życia wg Monty Pythona
powrót do forum filmu Sens życia wg Monty Pythona

Jak już napisałam w tytule, ten film można nienawidzić albo uwielbiać. Oglądając to trzeba mieć dystans do rzeczy takich jak religia czy wiara. Jeśli ktoś jest wielkim katolikiem i chrześcijaninem, to niestety, ale ten film mu się nie spodoba, bo wyśmiewana, a raczej wyśmiewane są wszystkie religie. Oczywiście jest tam też zastosowany akurat taki rodzaj humoru, który może nie trafiać do wszystkich. Ja przyznam, że zawsze strasznie śmieję się, oglądając Sens Życia wg. Monty Pythona, Monty Python i Święty Graal też mnie bardzo bawi, ale jak już wspomniałam, nie wszystkim się to podoba. Zależy jakie kto ma gusta i poczucie humoru...

ocenił(a) film na 8
Tasha14

Jeśli jest ktoś wielkim katolikiem a raczej ma mózg to wie, że film to film a nie fakty z życia wzięte, więc jeśli ktoś twierdzi, że jestem chory bo oglądałem film o psychopatach to znaczy tylko, że jest ograniczony umysłowo.

ocenił(a) film na 9
Psychol324

Emmmmmm... przepraszam, co właściwie masz na myśli? :)

ocenił(a) film na 10
Psychol324

A JEŚLI KTOŚ JEST KATOLIKIEM WIELKIM to z mózgiem nie ma łączy...przeważnie !.

ocenił(a) film na 10
warmax

Po prostu jako katolik trzeba mieć dystans i tyle. :)

ocenił(a) film na 8
Psychol324

Katolicy raczej nie mają mózgu, ich religia nie ma wiele wspólnego z faktami z życia wziętego :)

Tasha14

O Lord! Ooh, you are so big! So absolutely huge. Gosh, we're all really impressed down here, I can tell you.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones