PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779211}
6,7 7 306
ocen
6,7 10 1 7306
7,4 32
oceny krytyków
Serce miłości
powrót do forum filmu Serce miłości

Słaby, naprawdę słaby film. Najsłabszy z filmów polskich jakie ostatnio widziałam.
Związki artystów są trudne i ???
Artyści kradną sobie pomysły i ???
Miałam po prostu ochotę wyjść, najładniejsza w tym filmie była Warszawa obok Placu Unii Lubelskiej, ech, strata czasu

Teresa_Dabrowska

A co ? niby miałoby tak nie być ?człowieku to jest film na podstawie tego jak było w ICH przypadku ....

Teresa_Dabrowska

Każdy ma prawo do swojej opinii, na szczęście

ocenił(a) film na 10
Teresa_Dabrowska

w tym w jak każdym dobrym filmie trzeba czytać między wierszami. Nie zgadzam sie z twoją opinią. Ale też trzeba pamietac że film nie jest dla młodego pokolenia, bo go zwyczajnie nie zrozumie. kazdy zwiazek jest na swoj sposob trudny, tutaj jest przedstawiona prawdziwa relacja nie fantasy tylko życie. Nie będę przekonywac, ani negować twojej opinii, bo jak slusznie napisalas kazdy ma do niej prawo. a ja podziwiam film jako arcydzielo :)

ocenił(a) film na 1
Teresa_Dabrowska

Brawo szkoda czasu na taka chałę i szmirę o pseudoartystach puszczających wodę z kranu i uważających to za sztukę

ocenił(a) film na 5
SLawek0902

Ale, Sławku, skoro Ty się nie poleniłeś i w każdym wątku pod tym filmem napisałeś o puszczaniu wody z kranu, to coś w tym puszczaniu wody jest. Coś, co Ciebie poruszyło. Może jednak musimy go zaliczyć do sztuki?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones